REKLAMAimage2

(Fot. Info Iława.)

Dosłownie na ostatniej prostej jest budowa w Ząbrowie nowego miejsca zabaw, spotkań i rekreacji. Jak dowiadujemy się na miejscu, roboty powinny zakończyć się w ciągu najbliższego tygodnia.

Wcześniej niezagospodarowana działka, położona przy ulicy Kwiatowej, zamienia się w park rozrywki dla mieszkańców Ząbrowa i okolic. 

Obszerny teren jest ogrodzony, a do dyspozycji odwiedzających będą miejsca parkingowe. Wśród atrakcji jest plenerowa siłownia, gdzie zamontowano pięć urządzeń treningowych. Tuż obok jest plac zabaw, gdzie stanął m.in. duży zestaw wielofunkcyjny. Coś dla siebie znajdą też miłośnicy tzw. grawitacyjnej jazdy na rowerze - dużą atrakcją parku jest tor pumptrack, pierwszy tego typu obiekt w gminie Iława. Jest dość długi - tor jazdy mierzy około 125 m. Ponadto przez plac biegnie utwardzona ścieżka, a teren został wyposażony w elementy małej architektury.

Prace finiszują - do wykonania pozostaje wyrównanie terenu i zasianie trawy, a ponadto ukończenie montażu ogrodzenia i budowy miejsc parkingowych. 

Inwestorem jest samorząd gminy wiejskiej Iława, a wykonawcą, za kwotę około 196,5 tysiąca złotych, firma "Frezuj swój styl Fress Adrian Kusz" z okolic Łąkorza.

Budowa parku rozrywki w Ząbrowie na ostatniej prostej!  
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4193 sekundy