REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 sierpnia 2018, 14:30 komentarzy 13

(Fot. materiały prasowe.)

To będzie pierwsze takie widowisko nad gminą Iława i Iławą. Urząd Gminy w Iławie i Aeroklub Warszawski zapraszają do śledzenia I Fiesty Balonowej o Puchar Wójta Gminy Iława. Impreza wystartuje w ostatni dzień sierpnia i potrwa trzy dni.

Piątek, 31 sierpnia to oficjalne otwarcie imprezy w ośrodku wypoczynkowym w Kaletce i odprawa do pierwszego lotu. Tego dnia późnym popołudniem balony będzie można zobaczyć nad Iławą.

Kolejne starty odbędą się w sobotę, 1 września, a balonowe atrakcje dostępne będą w Dziarnach, Rudzienicach i Nowej Wsi. Ostatnia z wymienionych miejscowości będzie gospodarzem Pikniku Balonowego. W programie oczywiście pokazy balonowe, ale też koncert, zabawa taneczna i turniej rekreacyjny dla dzieci i dorosłych.

Natomiast w niedzielę, 2 września, trzeciego i ostatniego dnia imprezy balony pojawią się nad Franciszkowem i Dziarnami, gdzie tego dnia odbywać się będą także gminne dożynki. Finał I Fiesty Balonowej zaplanowano na 19:30.

Szczegóły organizacyjne dotyczące niecodziennego widowiska są dostępne na załączonych plakatach.

REKLAMAMozart2

13Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Ormowiec 13 6 miesięcy temu

  Wojto nawet groasza nie dołozy a ma imprezę kótra go ciągnie jak ten balon do góry ku ostatecznemu rozwiązaniu - lot ku nowej 5-letniej kadencji a potem może walić.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lukio 12 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Dziwni ludzie z Was! Tylko komentarze. Nic Wam nie pasuje. To zamknijcie się w domu i nie patrzcie w niebo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jurek 11 6 miesięcy temuocena: 75% 

  Od kilku miesięcy impreza goni imprezę w Gminie Iława. Często nawet nakładają się na siebie i kto na to wszystko daje?? Łatwo wydawać nie swoją forsę, a swoją to się dobrze pilnuje. Wójt się napracuje jeżdżąc z imprezy na imprezę, ale to wszystko dla dobra mieszkańców, nieprawdaż wójcie? Stawiam wniosek, aby wysokość pensji czy to wójta czy burmistrza uzależnić od częstości bywania na "imprezach", bo to przecież wielka harówa i stąd kłopoty ze zdrowiem, a to wątroba dokuczy, a to bolą odciski na prawej dłoni od ciągłego ściskania wyborców, a to nawet rozwolnienie od nieświeżej sałatki w takie upały. Za to wszystko należą się podziękowania od mieszkańców i wysokie apanaże co miesiąc oraz kolejna kadencja. A mogło być już inaczej, gdyby te dwie kadencje już obowiązywały i niejaki Krzysztof H. mógłby odlecieć balonem w siną dal w siną dal..... Pozdrawiam mieszkańców Gminy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Uszaty 10 6 miesięcy temuocena: 50% 

  Też mi wielka atrakcja i frajda ganiać cale wakacje na te festyny. Jakby nie pojechał to też będzie źle, bo ludzi ma gdzieś.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~koko 9 6 miesięcy temuocena: 86% 

  wójcie łap za balony dziwe swą

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anrek 8 6 miesięcy temuocena: 67% 

  20:00 ? Lekko ciemnawo na balony.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~obserwatore 7 7 miesięcy temuocena: 53% 

  Baloniku mój malutki, Rośnij duży, okrąglutki. Balon rośnie, że aż strach, Przebrał miarę - no i trach! Mam wrażenie że ten balonik na jesieni pęknie. Za dużo tej kiełbachy wyborczej. Przecież wszystkie te imprezy kosztują. Tu akurat trzy dni latania balonami po gminie żeby pokazać jak to jest pięknie, jaki gospodarz jest dobry. Myślałem że jak ktoś jest dobrym wójtem to nie musi w roku wyborczym takiej 'pokazówki" robić. Chyba nigdy tego nie rozumiem dlaczego ludzie się na to łapią.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Beatka z kwiatka do mieszkańca 6 6 miesięcy temuocena: 45% 

  Robercik weź nie broń Częstochowy. Jakby impreza była z zewnętrznego finansowania w całości to by wójt nie zapraszał. Chyba że cały cyrk jest już z pieniędzy kampanijnych. To jak jest tak cacy i tanio to niech urząd tutaj na portalu udostępni ile w to włoży ilu jest zewnętrznych partnerów i ile to w całości kosztuje. To, że jest I fiesta to o żadnej kontynuacji nie świadczy nawet z tym włodarzem. Ot może powiedzieć wójt za rok że kasy nie ma a frekwencja to na tym średnia i kranik zwijamy. Niezależnie kto tym wójtem będzie. ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec 5 7 miesięcy temuocena: 82% 

  Mam pytanie: Wiesz kto finansuje tą imprezę? Masz taką wiedzę? Jestem przekonany, że nie. To po co pisać głupoty? Z mojej wiedzy wynika, że impreza jest w większości sfinansowana ze środków zewnętrznych (sponsorów). Jak ktoś nie wie to niech zapyta oficjalnie. Urząd każdy jeden ma obowiązek udzielić odpowiedzi. Łatwo rzucać oskarżenia w przestrzeń, zwłaszcza jak się jest anonimowym, prawda? A co do kiełbasy wyborczej, to myślę że będzie można to ocenić za rok. W nazwie imprezy jest"I Fiesta..." to sugeruje, że będzie kontynuacja w latach następnych. Pozdrawiam wszystkich myślących samodzielnie ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~vit 4 7 miesięcy temuocena: 100% 

  To wiatr zdecyduje gdzie polecą :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Banan 3 7 miesięcy temuocena: 40% 

  Ja to się boję jednego...by Harmacinski czasem tym balonem nam ne odleciał? I co by to było? Małek jest wojtem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zbych 2 7 miesięcy temuocena: 80% 

  A będzie można przelecieć się takim balonem?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~balonik 1 7 miesięcy temuocena: 50% 

  oby nas w balona nie zrobili :)))

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4549 sekundy