REKLAMAgabinet
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 sierpnia 2018, 14:30 komentarzy 6

(Fot. materiały prasowe.)

To będzie pierwsze takie widowisko nad Iławą i gminą Iława. Urząd Gminy w Iławie i Aeroklub Warszawski zapraszają do śledzenia I Fiesty Balonowej o Puchar Wójta Gminy Iława. Impreza wystartuje w ostatni dzień sierpnia i potrwa trzy dni.

Piątek, 31 sierpnia to oficjalne otwarcie imprezy w ośrodku wypoczynkowym w Kaletce i odprawa do pierwszego lotu. Tego dnia późnym popołudniem balony będzie można zobaczyć nad Iławą.

Kolejne starty odbędą się w sobotę, 1 września, a balonowe atrakcje dostępne będą w Dziarnach, Rudzienicach i Nowej Wsi. Ostatnia z wymienionych miejscowości będzie gospodarzem Pikniku Balonowego. W programie oczywiście pokazy balonowe, ale też koncert, zabawa taneczna i turniej rekreacyjny dla dzieci i dorosłych.

Natomiast w niedzielę, 2 września, trzeciego i ostatniego dnia imprezy balony pojawią się nad Franciszkowem i Dziarnami, gdzie tego dnia odbywać się będą także gminne dożynki. Finał I Fiesty Balonowej zaplanowano na 19:30.

Szczegóły organizacyjne dotyczące niecodziennego widowiska są dostępne na załączonych plakatach.

REKLAMAKleks2

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~obserwatore 6 9 dni temuocena: 57% 

  Baloniku mój malutki, Rośnij duży, okrąglutki. Balon rośnie, że aż strach, Przebrał miarę - no i trach! Mam wrażenie że ten balonik na jesieni pęknie. Za dużo tej kiełbachy wyborczej. Przecież wszystkie te imprezy kosztują. Tu akurat trzy dni latania balonami po gminie żeby pokazać jak to jest pięknie, jaki gospodarz jest dobry. Myślałem że jak ktoś jest dobrym wójtem to nie musi w roku wyborczym takiej 'pokazówki" robić. Chyba nigdy tego nie rozumiem dlaczego ludzie się na to łapią.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec 5 9 dni temuocena: 67% 

  Mam pytanie: Wiesz kto finansuje tą imprezę? Masz taką wiedzę? Jestem przekonany, że nie. To po co pisać głupoty? Z mojej wiedzy wynika, że impreza jest w większości sfinansowana ze środków zewnętrznych (sponsorów). Jak ktoś nie wie to niech zapyta oficjalnie. Urząd każdy jeden ma obowiązek udzielić odpowiedzi. Łatwo rzucać oskarżenia w przestrzeń, zwłaszcza jak się jest anonimowym, prawda? A co do kiełbasy wyborczej, to myślę że będzie można to ocenić za rok. W nazwie imprezy jest"I Fiesta..." to sugeruje, że będzie kontynuacja w latach następnych. Pozdrawiam wszystkich myślących samodzielnie ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~vit 4 9 dni temu

  To wiatr zdecyduje gdzie polecą :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Banan 3 9 dni temu

  Ja to się boję jednego...by Harmacinski czasem tym balonem nam ne odleciał? I co by to było? Małek jest wojtem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zbych 2 9 dni temuocena: 100% 

  A będzie można przelecieć się takim balonem?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~balonik 1 9 dni temu

  oby nas w balona nie zrobili :)))

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3967 sekundy
REKLAMAblu