REKLAMAKleks2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2018, 08:33 komentarzy 3

(Fot. nadesłane.)

OD CZYTELNIKA. Mieszkaniec Iławy szuka właściciela widocznego na zdjęciu psa. Czworonóg od środy błąkał się po Lipowym Dworze w Iławie. Znalazł tymczasowe schronienie u jednej z rodzin, która podaje, że jego stan niestety nie jest najlepszy...

- Od środy ten pies kręcił się przy naszym domu nad jeziorem za ogródkami działkowymi na Lipowym Dworze w Iławie - poinformował nas iławianin.

f

Czworonóg znalazł tymczasowe schronienie w domu rodziny. Został nakarmiony i napojony. Jak jednak informuje nas mieszkaniec, stan psa nie jest najlepszy. Jest przestraszony, poza tym ma m.in. rozcięcie za uchem i inne obrażenia. Jest u nas bezpieczny - zapewnia jednocześnie mieszkaniec Iławy.

Czytelnik apeluje o pomoc w ustaleniu, kto może być właścicielem psa. Sygnały możecie przekazywać drogą mailową (kontakt@infoilawa.pl) lub w wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

REKLAMAMozart2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Artykuł załadowany: 0.4443 sekundy