wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 sierpnia 2018, 20:58

(Fot. Info Iława.)

Wikielec nadal punktuje - w rozegranym w środę, 15 sierpnia meczu drugiej kolejki VI ligi podopieczni trenera Jarosława Płoskiego na własnym terenie pokonali Tęczę Biskupiec 3:0.

GKS Wikielec – Tęcza Biskupiec 3:0 (1:0)
5 min., 1:0 - Paweł Tomkiewicz
85 min., 2:0 - Paweł Tomkiewicz
88 min., 3:0 - Cezary Nowiński

Szybko strzelona bramka ustawiła to spotkanie, ale potem - długo, długo nic... Dopiero końcówka spotkania była bardzo ożywiona, a to za sprawą Tęczy, która dwukrotnie bardzo poważnie zagroziła bramce Wikielca. Wtedy do głosu doszli gospodarze, którzy przypuścili prawdziwy szturm na bramkę Biskupca. Najpierw Paweł Tomkiewicz w 85 minucie pokonał bramkarza gości, a po kolejnych trzech minutach przyjezdnych dobił Cezary Nowiński, który przypieczętował efektowne zwycięstwo Wikielca. W sumie było to zasłużone zwycięstwo GKS-u - stanowili oni bardziej dojrzały zespół i byli aktywni przez 90 minut.

Zwycięstwo cieszy i umacnia zespół na pozycji lidera IV ligi, a już w sobotę o 16:00 na stadionie w Giżycku GKS zagra z miejscowymi Mamrami.

GKS Wikielec: Kowalski, Kwiatkowski (67 min. Nowiński), Laskowski, Korzeniewski, Kacperek, Sobociński (62 min. Kowalczyk), Płoski (70 min. Jajkowski), Tomkiewicz (89 min. Kolcz), Piórkowski, Luliński, Jankowski (70 min. Klofik).