Bank brodnica
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 sierpnia 2018, 11:24 komentarzy 87
Dawid Kopaczewski kandydatem na burmistrza Iławy.

Dawid Kopaczewski kandydatem na burmistrza Iławy. (Fot. Archiwum własne.)

Od jakiegoś czasu nieoficjalnie spekulowało się o możliwości kandydowania przez iławianina Dawida Kopaczewskiego na urząd burmistrza naszego miasta. Dzisiaj można już uciąć spekulacje i poinformować oficjalnie: podczas wyborów samorządowych 2018 Kopaczewski będzie się ubiegał o stanowisko włodarza Iławy. To czwarty potwierdzony kandydat po Adamie Żylińskim, Piotrze Żuchowskim i Macieju Mikołajczyku.

"Łączy nas Iława" - tak nazywa się Komitet Wyborczy Wyborców Dawida Kopaczewskiego, zarejestrowany przez Komisarza Wyborczego w Elblągu. Kopaczewski jest liderem tego komitetu i kandydatem na burmistrza Iławy. Szczegóły jego programu zostaną przedstawione podczas konferencji prasowej, jaka odbędzie się w piątek, 14 września.

Kim jest Dawid Kopaczewski? Mieszkańcem Starego Miasta w Iławie, który bierze aktywny udział w lokalnym życiu publicznym już od dłuższego czasu. Wśród jego ostatnich inicjatyw można wymienić organizację w Iławie, w hotelu Stary Tartak, spotkania z samorządowcem, działaczem i autorem książek Robertem Biedroniem. Cieszyło się dużym zainteresowaniem - udział w nim wzięło niemal 200 osób. W tym roku lider i współzałożyciel Wspólnej Iławy zaprosił też lokalne media na konferencję prasową, podczas której przedstawił propozycje dotyczące rozwoju miasta pod kątem infrastruktury rowerowej oraz zmian w iławskiej radzie miejskiej.

Wśród innych, związanych z działalnością lokalnego samorządu, aktywności Kopaczewskiego można wymienić złożenie do budżetu miasta na rok 2018 wniosku o sfinansowanie programu in vitro, nieuwzględnionego przez aktualne władze.

Wcześniej, w 2016 roku, Kopaczewski złożył do pierwszej edycji Iławskiego Budżetu Obywatelskiego (o którego wprowadzenie w Iławie zabiegał) wniosek "Plac zabaw dla dzieci i dorosłych w centrum Iławy". W głosowaniu mieszkańców pomysł ten zajął drugie miejsce. Mimo to ma być realizowany - chodzi o inwestycję nad Iławką na ulicy Szeptyckiego.

Także w 2016 roku Kopaczewski przeprowadził akcję "Nie dla pomnika z pieniędzy podatnika!". W jej ramach zbierał podpisy pod petycją dotyczącą sprzeciwu wobec planu sfinansowania ze środków publicznych pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej w Iławie. Ostatecznie, jak wiadomo, taki pomnik w naszym mieście nie powstał. W tym samym roku zamalował, wspólnie z synem, nieestetyczne bazgroły na ścianie iławskiego amfiteatru. Była to dla niego ważna inicjatywa. Pokazała bierność władz i aktywność mieszkańców - mówi.

Organizacja w Iławie, już od kilku lat, spotkań podróżniczych - to kolejna inicjatywa, z jakiej Kopaczewski może być znany mieszkańcom naszego miasta.

Dawid Kopaczewski ma 35 lat, ukończył politologię na Uniwersytecie Gdańskim. Jest zatrudniony w Powiatowym Urzędzie Pracy w Iławie, gdzie zajmuje się głównie pozyskiwaniem środków zewnętrznych na realizację projektów związanych z aktywizacją zawodową. Prywatnie mąż, tata dwóch chłopców.

REKLAMAMozart2

82Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Mieszkaninka 82 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Brawo, będę na Was głosować, młode osoby, niezwiązane z układami, są w naszym kochanym mieście potrzebne. Łączy nas Iława :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wyborca 81 9 miesięcy temu

  Panie Dawidzie czy to prawda że popiera Pan Pana Biedronia Panie Dawidzie czy to prawda że startuje pan w wyborach z ramienia Pana Rygielskiego czy może Pan się na ten temat wypowiedzieć

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Benia 80 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Powodzenia Panie Dawidzie. Trzymam Kciuki

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~TadeuszK 79 9 miesięcy temuocena: 94% 

  Nie mogę uwierzyć ile nienawiści pojawia się przed wyborami. Mnie zwykłego mieszkańca to oburza. Pan Dawid ma prawo do kandydowania i dąży do tego od początku tej kadencji. Różnymi sposobami próbował zaistnieć w przestrzeni publicznej tego miasta. Nie jest z mojej bajki i nie zagłosuję na niego. Jednak nie mogę przejść obojętnie obok obrzydliwych komentarzy skierowanych przeciwko obecnemu burmistrzowi. Upust swojej nienawiści daje na wszelkich forach niejaki Marcin Woźniak. Facet, który niczego w życiu nie osiągnął a szczególnie w życiu zawodowym. Nigdzie długo miejsca nie zagrzał.w żadnej pracy nie sprawdził się i który przed każdymi wyborami ożywia się. A ja myślę że Burmistrz Żyliński obroni się swoją pracą i tym że ma wizje tego miasta. Reszta to cienkie Bolki. Panie Burmistrzu kibicuję Panu. To chore z nienawiści towarzystwo nie może rządzić tym miastem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Trener piłkarski 78 9 miesięcy temuocena: 21% 

  Zylinski nienormalny tylko reszta normalna rzutka pomysłąmi...Tak? Jakimi, powielanymi, rozważania o gondolach a sprawa już od 2 laty u Marszałka Brzezina leży w rozpoznaniu ws mostu na Zuławę. 70 % z UE reszta miasto. Nowe pomysły? Gdzie ich macie, wy młodzi 40. -latkowie. Weźcie ten podpowiem wam: kompleks sportowy na placu za Orlenem po tartaku 3 ha. Piłkarski, hotele, hale treningowe. W kooperacji z klubem Ekstraklasy. Ale nie wasze pomysły... A odbetonować chcecie, to proszę zrywajcie beton gdzie chcecie. Przecież kompletna kompromitacja. Zylinski zas nie musi nic nowego, bowiem wile musi dokonczyć a przed nim projekt przed PKP i nowe boisko na Sienkiewicza 1.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zainteresowany 77 9 miesięcy temuocena: 25% 

  Piotrze, proszę Cię . Cztery lata notorycznego pisemnego okładania burmistrza, ratowanie stołka w pracy, to wszystko pod dyktando Rygielskiego nie można nazywać kurtuazją lub uprzejmością. To zwykły układ. W polityce nie ma przypadkowych sytuacji.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 76 9 miesięcy temuocena: 95% 

  Panie Zainteresowany! Dlaczego rozsiewa Pan te wymyślone rzeczy? Czyżby ktoś Panu coś źle podpowiedział? Nigdy nie musiałem ratować swojej posady. Moja praca oceniana jest wysoko, dzięki kolejnym projektom, których jestem autorem a które otrzymują dofinansowanie na setki tysięcy złotych. Przecież to tak łatwo sprawdzić. Nie chciało się Panu, czy po prostu ma Pan złe intencje? Pozdrawiam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zainteresowany 75 9 miesięcy temuocena: 31% 

  Piotr no właśnie o to chodzi, że ten co podaje do publicznej wiadomości, że jest spoza układów, wcale nim nie jest. Jeśli ma ambicje zmian w Iławie, niech zacznie od pracy radnego. Doświadczenie na tak odpowiedzialnym stanowisku jest sprawą oczywistą.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr 74 9 miesięcy temuocena: 78% 

  Zainteresowany. To że ktoś po prostu z ludzkiej uprzejmości poda komuś dłoń na przywitanie/pożegnanie i zamieni z nim parę słów, nie oznacza od razu jest jest z nim w układzie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr 73 9 miesięcy temuocena: 72% 

  Ludzie. Co wy za bzdury tu wypisujecie. Tyle jadu i nienawiści, jak na Wiejskiej w Warszawie. Dajmy szansę "młodym" z poza układów. Przecież nikt tych ludzi nie zmuszał do kandydowania. Doceńmy to , że Ci Ludzie poza życiem prywatnym i zawodowym maja czas i chęci, żeby zrobić coś dobrego dla naszego miasta, dla Nas. Żeby pracować nad lepszą przyszłości dla Naszych dzieci między innymi. Czy coś w tym złego, żeby dać innym szansę ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wieśmin 72 9 miesięcy temuocena: 5% 

  A mości pan Kopaczewski jadu nie wylewał, rękoma tańczących wokół niego pachołków? Kij ma dwa końce zawsze a Dawidek chyba zapomniał o tym.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zenon 71 9 miesięcy temuocena: 32% 

  Co jak co, ale sprytu Rygielskiemu nie można odmówić. Że Kopaczewski niby społecznik, że z dala od układów, pitu pitu. Młody, rezolutny, a uwikłany po same uszy. Tej adoracji Rygielski-Kopaczewski nie akceptuję. Teraz już czemu się uwziął tylko na pracę ratusza. Wszystko sprytnie rozegrane.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 70 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Panie Zenonie, po co powiela Pan te plotki? Przypomnę Panu, że Pan Rygielski należy do PO, która popiera mojego kontrkandydata, Pana Żuchowskiego (koalicja PO+PSL+SLD). To na jego liście są członkowie tej partii, nie na mojej. I jeszcze jedno: rozumiem, że chce Pan mnie błotem obrzucić, bo tak łatwiej, ale naprawdę tak chce Pan ze mną walczyć w tej kampanii? Jeśli Pan mnie nie popiera, proszę pomóc swojemu kandydatowi. Po co Pan marnuje tu czas?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jędrzej 69 9 miesięcy temuocena: 65% 

  Brawo! W końcu ktoś normalny, na kogo można oddać głos! I nawet jak Pan nie wygra, czego nie życzę to i tak mama świadomość, że mój wybór nie był wyborem jak zawsze na "mniejsze zło". Powodzenia!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~grzesiek 68 9 miesięcy temuocena: 66% 

  Ten kandydat przynajmniej nie będzie się uganiał za INNYMI BABAMI, spokojny równoważony. Popieram

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~anydawid 67 9 miesięcy temuocena: 35% 

  Dawid Kopaczewski - antyklerykał, każdy duchowny dla niego jest pedofilem. Poza tym jest bardziej zakochany w sobie niż ktokolwiek. Kto miał z nim doczynienia wie o czym mówie. Kopaczewski nie zagłosuję na ciebie. Mówią wybór między panami Ż to między dżumą a cholerą. Wybór ciebie to postawienie już nie na królewski dwór a na dwór carski. Chłopie przepros i wyjdz.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 66 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Szanowny Panie...tym wpisem udowodnił Pan, że w ogóle mnie Pan nie zna. Mieszanie w kampanii samorządowej, w której rozmawiamy o przyszłości naszego miasta, pedofilii, antyklerykalizmu, jest po prostu nie na miejscu, tym bardziej, że mnie to nie dotyczy. Rozumiem, że taki poziom Panu pasuje. Mi nie i będę się mu przeciwstawiał.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 65 9 miesięcy temuocena: 89% 

  Co prawda to prawda, bo w kościele jest pełno księży pedofili. Wystarczy popatrzeć na te zapasione gęby !!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kolega z PUP 64 9 miesięcy temuocena: 43% 

  Zmienny pan jest Panie Dawidku. Raz pan mówisz, że nie startujesz, bo są lepsi, bardziej doświadczeni. Zapewniasz pan, że nie wystartujesz, że te wszystkie działania są autentyczne. A to tylko chłodna kalkulacja. Te spotkania, biegi. Tu o wybory chodziło. Ludzie, czujecie ten fałsz? A w tym mieście na fałsz miejsca nie ma.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 63 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Szanowny Kolego, ta moja oddolna działalność, mimo że bardzo satysfakcjonująca, ma jedną wadę: jest bardzo uzależniona od Burmistrza i Radnych, bo to oni mają władzę i mogą podejmować decyzje. Ja tylko mogłem proponować, przedstawiać pomysły i tak robiłem. Bardzo często nie przynosiło to rezultatu, kpiono ze mnie, umniejszano mojej aktywności. Jedna bliska mi osoba powiedziała mi wówczas, że mogę pisać te wszystkie wnioski, petycje do emerytury a i tak nie będą realizowane, bo władza najczęściej ignoruje swoich mieszkańców. Postanowiłem więc to zmienić. Pomysłów mam wiele, dlatego też startuję w najbliższych wyborach. Niech wyborcy zdecydują.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zbigniew 62 9 miesięcy temuocena: 38% 

  Wiedziałem, że Rygielski wpuści swojego. Kopaczewski bezinteresownie nie kopał Żylińskiego przez całą kadencję. Karty rozdane.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 61 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Panie Zbigniewie, przypomnę Panu jedno: Pan Rygielski jest z PO, które popiera mojego kontrkandydata Piotra Żuchowskiego (koalicja PO+PSL+SLD) a nie mnie. Niestety ma Pan złe informacje a jeszcze gorzej, że je Pan rozpowszechnia. Niezbyt dobrze to o Panu świadczy. Pozdrawiam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janek 60 9 miesięcy temuocena: 36% 

  Jak na moje to następny celebryta, brak doświadczenia w zarządzaniu miastem. Faktem jest to że kiedyś musi być ten pierwszy raz aby ostać burmistrzem ale tak myślę że najpierw minimum to radny. Spokojnie będzie miał czas jest jeszcze młody i dobra alternatywa za kilka lat

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~bezrobotny 59 9 miesięcy temuocena: 36% 

  Za jego plecami stoi Rygielski Maciej. 2 lata temu przecież to on Kopaczewskiemu tyłek uratował kiedy chcieli go z roboty wywalić za hejtowanie Żylińskiego. Przeciez nie od dziś wiadomo, ze dyrektor Urzędu Pracy jest kumplem Żyłki i Dawidka chcieli kopnąć w tyłek. Maciej go ratował. Teraz Dawidek dogadany jest z Rygielskim i spłaca długi.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 58 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Panie bezrobotny, przypomnę Panu jedno: Pan Rygielski jest z PO, które popiera mojego kontrkandydata Piotra Żuchowskiego (koalicja PO+PSL+SLD) a nie mnie. Niestety ma Pan złe informacje a jeszcze gorzej, że je Pan rozpowszechnia. Niezbyt dobrze to o Panu świadczy. Nikt nigdy nie wyrzucał mnie z pracy, a ja nikogo nigdy nie prosiłem o pomoc. Pozdrawiam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kierownik 57 9 miesięcy temuocena: 39% 

  Dla zainteresowanych. Dawid jest mocno uwiązany z Rygielskim. Wystarczy przejść się do pup, potwierdzą.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 56 9 miesięcy temuocena: 94% 

  Jakiś dowód ma Pan, Panie Kierowniku? Czy tylko potrafi Pan rozpowszechniać kłamstwa naszej wspólnej koleżanki? Nikt nigdy nie wyrzucał mnie z pracy. Pozdrawiam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Paisano 55 9 miesięcy temuocena: 43% 

  Jestem za przedmówcami, że to "trochę" porwanie się z motyką na słońce. Z całym szacunkiem p. Dawidzie ale wszędzie jest ściężka awansu. Majtek nie zostanie z dnia na dzień kapitanem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dorota 54 9 miesięcy temuocena: 48% 

  Społecznik, bzdura. Od początku chłodna kalkulacja. Kilka spotkań podróżniczych i pisemek do ratusza nie zastąpi doświadczenia w zarządzaniu miastem i wielomilionowym budżetem. Czuję się perfidnie oszukana, gdyż byłam na spotkaniu wspólnej Iławy, gdzie Pan Kopaczewski zarzekał się że nie interesują go wybory. A jednak sprawy mają się inaczej.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 53 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Pani Doroto, Wspólna Iława nie startuje w wyborach. Mówiliśmy już o tym kilkanaście tygodni temu! Była o tym informacja także na tym portalu, więc zapewne Pani o tym wie. Tym samym, podejmując decyzję o wyborach, zbudowałem komitet wyborczy od podstaw, z nową nazwą, by nie mieszać w to Wspólnej Iławy. Zresztą, nawet wewnątrz WI, postanowiliśmy, że jeśli ktoś chce iść do wyborów, to bez wykorzystywania szyldu tej grupy. I tak się właśnie stało. Pozdrawiam

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławian 52 9 miesięcy temuocena: 60% 

  Tez tam byłem i słyszałem że nie polityka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 51 9 miesięcy temuocena: 62% 

  Brawo! Z ust mi to Pani wyjęła!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jola 50 9 miesięcy temuocena: 54% 

  W końcu ktoś mądry, rozsądny i młody. A nie pan Zylinski, którego na przykład nie nteresuje los mieszkańców Iławy , którzy mieszkają obok Face Clubu s jak jeszcze nie był burmistrzem to go to interesowało. Znam pana Dawida i wiem, ze to człowiek kulturalny i na poziomie, któremu zależy na zmianach na lepsze.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ciocia Zuza 49 9 miesięcy temuocena: 90% 

  A wszystkich pogodzi start Wenezuelczyka z wąsami. Gonzalez arriva arriva!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Informacja 100%pewna 48 9 miesięcy temuocena: 75% 

  Połowę negatywnych komentarzy napisał niejaki Tulwins...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Andrzej-Oracki 47 9 miesięcy temuocena: 25% 

  Kodeks Wyborczy się kłania. Nisko. Pozdrawiam.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kazik 46 9 miesięcy temuocena: 100% 

  No niestety, linki nie są tu puszczane Ale na bank można startować na radnego i bura

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Andrzej-Oracki 45 9 miesięcy temuocena: 9% 

  Odpowiedź dla " wujek dobra rada "- nie będzie. Ustawa zabrania.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kazik 44 9 miesięcy temuocena: 94% 

  Skąd takie informacje, człowieku? Jest wręcz przeciwnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~adam 43 9 miesięcy temuocena: 52% 

  Oj Dawidku, Dawidku. Chłopcze. Posłuchaj. Pozycję trzeba budować latami. Przegrasz, przegrasz z kretesem. Przegrasz nawet z PISem. Ludzie się odwrócą. Tu oprócz wielkich idei trzeba czegoś więcej. Szkoda cię, ale widzę, że ambicja po prostu niszczy ludzi.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ewa 42 9 miesięcy temuocena: 95% 

  A jaka pozycję ma "arbuz" Żuchowski, a no taką że jedynie co dokonał w swoim życiu, to prawie znalazł złoty pociąg. O nie przepraszam, przecież on ręczył że tam jest. Jakoś nikt nie widzi , ze to ludowiec wynajęty przez świtę ze starostwa jak Michał Młotek. Żenada. Jedynie jestem zawiedziony, ze Pan Paczkowski się tanio sprzedał, a miałem o nim większe mniemanie. No i ta żmija Jackowska co pluje na Żylińskiego, aż mi się nie dobrze robi od tego.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wujek dobra rada 41 9 miesięcy temuocena: 72% 

  Panie Dawidzie czy będzie Pan też startował do Rady Miasta? Przydałby się taki człowiek chociaż w radzie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 40 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Tak, będę także startował do Rady.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ormowiec 39 9 miesięcy temuocena: 19% 

  Poczekajcie niekórzy z tym startem na Burmistrza. Pierw należy terminować, tj zoastać radnym, przew. komisji, przew Rady, a dopiero odważ się na Burmistrza. Wy od razu wybieracie się na księżyc, a nawet szybowcem nie potraficie latać. to jakieś chore w becnych czasach. Bierzcie przykład z radnej Ewy, która terminowała radną, teraz moze być wyżej , by za 10 lat, osiagnąć to czego pragnie. Taka jest kolej w awansie zawodowym i politycznym. Sposób wyżej jest niczym innym jak blazenadą. Nic nie znaczy być magistrem jakimś urzednikiem, po 40.-tce i na fotel bura. A w wojsku był?? PiS wprowadzi przepis, ze kandydat na Burmistrz a czy prezydenta miasta, musi być oficerem rezerwy. Ewa nawet jest funkcjonariuszem Panstwowej Staraży Pożarnej. Ona naprzwdę wie co robi.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szczepan54 38 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Skąd wiadomość, że PiS wprowadzi przepis mówiący, że burmistrz/prezydent miasta ma być oficerem rezerwy? Jest w ogóle jakieś racjonalne uzasadnienie tego pomysłu? Poza tym czy to nie będzie służyło zabetonowaniu sceny politycznej? Przecież oficerów rezerwy "produkowano" ze studentów masowo ostatni raz na początku lat 90., czyli dzisiaj mają oni wiek 50+... Jest jeszcze oczywiście możliwość 6-miesięcznej służby przygotowawczej, ale dziś decydują się na to nieliczni.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr 37 9 miesięcy temuocena: 65% 

  Radną ewa TP naprawdę kiepski przykład

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ormowiec 36 9 miesięcy temuocena: 11% 

  Poczekajcie niekórzy z tym startem na Burmistrza. Pierw należy terminować, tj zoastać radnym, przew. komisji, przew Rady, a dopiero odważ się na Burmistrza. Wy od razu wybieracie się na księżyc, a nawet szybowcem nie potraficie latać. to jakieś chore w becnych czasach. Bierzcie przykład z radnej Ewy, która terminowała radną, teraz moze być wyżej , by za 10 lat, osiagnąć to czego pragnie. Taka jest kolej w awansie zawodowym i politycznym. Sposób wyżej jest niczym innym jak blazenadą. Nic nie znaczy być magistrem jakimś urzednikiem, po 40.-tce i na fotel bura. A w wojsku był?? PiS wprowadzi przepis, ze kandydat na Burmistrz a czy prezydenta miasta, musi być oficerem rezerwy. Ewa nawet jest funkcjonariuszem Panstwowej Staraży Pożarnej. Ona naprzwdę wie co robi.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Babek 35 9 miesięcy temuocena: 78% 

  Ormowcu, a z Dudy się też śmiali przed wyborami, a Komorowski miał w sondażach 70%. Tymczasem opozycja za ACTA2, czym sobie strzelają mocno w kolano...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ewa 34 9 miesięcy temuocena: 48% 

  Powodzenia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wyborca 2 33 9 miesięcy temuocena: 64% 

  Nie piszę na zlecenie Panów Ż, ani młodego kandydata pisu. Jestem mieszkańcem, wyborcą który ma prawo, bez publicznego obrażania wyrazić swoje zdanie. Jeśli zaś sam kandydat liczył tylko na pochlebne wpisy, to trzeba poprosić wydawcę o wyłączenie komentarzy. Dla mnie na chwilę obecną Iława nie ma dobrego kandydata na stanowisko burmistrza.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jan I 32 9 miesięcy temuocena: 44% 

  Kopaczewski to na 100% osoba wystawiona przez przezornych ponów ze starostwa. Jak nie uda się Żuchowskiemu to mamy drugi front byleby obronić starostwo dla rygielków, a jak się uda to i miasto się przejmie. Chytre zagranie. A już myślałem, że Kopaczewski to prawdziwy społecznik ale okazuje się że to kolejna marionetka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~IZa 31 9 miesięcy temuocena: 82% 

  jasne, jasne, nakłamałem, a potm powiem, że nie kłamię :P :P

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianinka 30 9 miesięcy temuocena: 56% 

  Świetnie, jedyny według mnie człowiek z tych wszystkich kandydatów, z którymi warto merytorycznie rozmawiać. A że mówi, że może i nie wygra... No cóż, jak dla mnie jest po prostu skromny. Ma fajne pomysły, ale ważniejsze niż pomysły według mnie jest to, że ma fajne osoby wokół siebie, udało mi sie niektórych jego kandydatów poznać i naprawdę będzie na kogo tym razem wreszcie głosować. POzdrawiam!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~K.M. 29 9 miesięcy temuocena: 57% 

  Jak już iławianka. Słownik? Ale PO wie Pani jak napisać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gur 28 9 miesięcy temuocena: 58% 

  Będę głosować na Ciebie, Dawid, brawo za odwagę!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pa_w-cio 27 9 miesięcy temuocena: 74% 

  Szkoda, że na FB nie pyszczycie tak głośno. Pewnie wszystkie negatywne teksty są od jednej osoby. A, no tak, tu można anonimowo, a na FB jednak się nazwisko wyświetla. Powodzenia, Panie Dawidzie!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tmt 26 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Tak. Od Ewy Jackowskiej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~IZa 25 9 miesięcy temuocena: 59% 

  O, już zadziałali komentatorzy na zlecenie... Pytanie, czy na zlecenie jednego, czy drugiego pana Ż. Żet jak Żenada. Przestańcie opluwać innych i weźcie się za robotę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wyborca 2 24 9 miesięcy temuocena: 33% 

  No ludzie bez wygłupów! Czy wy jaja sobie robicie ze stanowiska burmistrza? Instynkt samozachowawczy poszedł w cholerę? Panie Kopaczewski od dawna mówiono o Panu, żeś Pan egocentryk, co obecnego nam miłościwie panującego bije na głowę. Jednak do końca wierzyłem, że lud zmyśla. Jak nic zacznę wierzyć miejskim plotkom. Co do sentencji artykułu, no to troszkę jest tam przekłamania. Chodzi przede wszystkim o zatrzymanie inicjatywy budowy pomnika smoleńskiego w Iławie. Pan i może zebrał podpisy( nie sam ) , ale finał sprawy zakończyła radna. Poszło dziewczę z samotną szabelką i bezprecedensowo ogarnęła temat. Widziałem materiał z sesji. Zaś co do samego kandydata. Nikt nikomu nie zabrania ubiegania się. Tylko czemu przekaz w mieście jest wymowny, iż świadomość o przegranych wyborach jest na Pana ustach, a sam zainteresowany tłumaczy, że chce być tylko kąskiem uwagi. To ma być poważne? Ech....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pa_w-cio 23 9 miesięcy temuocena: 71% 

  typowy komentarz na zlecenie...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 22 9 miesięcy temuocena: 11% 

  Pan dziennikarz info rzeczywiście nie uprawia bezstronnego dziennikarstwa, tylko pod dyktando, napisze delikatnie, pod dyktando Ratusza.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~były dziennikarz 21 9 miesięcy temuocena: 100% 

  ale w którym miejscu?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Łuks 20 9 miesięcy temuocena: 42% 

  A dlaczego nie piszecie o starcie AlkoJanusza buehehehe

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pytanie 19 9 miesięcy temuocena: 38% 

  Ciekawe dlaczego nie piszecie o wizytach p. Mikołajczyka na targowisku miejskim oraz w schronisku dla zwierząt... Podejście tendencyjne i pomijanie jednego z kandydatów?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wujek dobra rada 18 9 miesięcy temuocena: 75% 

  O każdym kandydacie była wzmianka. Za dodatkową reklamę trzeba zapłacić tak jak to czyni KW p. Żuchowskiego. To chyba proste i logiczne, że każda reklama kosztuje?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Porannik 17 9 miesięcy temuocena: 0% 

  Acha... To za umieszczanie informacji się płaci? Dziennikarz obiektywnie nie przedstawia wszystkich kandydatów tylko tych, którzy zapłacą. No ciekawe, bardzo ciekawe i wiele wyjaśnia ;-).

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~1 16 9 miesięcy temuocena: 20% 

  A ja myślałem, że dziennikarz ma obiektywnie oceniać otaczającą rzeczywistość i nie stawiać kogoś wyżej lub niżej ;-).

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~eks dziennikarz 15 9 miesięcy temuocena: 67% 

  Bo za materiały KWW trzeba płacić. A co to (...) chłopcem na posyłki jest? Niech PiS zapłaci to i (...) zapewne materiał zrobi.

  Edytowany: 9 miesięcy temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Elvis 14 9 miesięcy temuocena: 69% 

  Słuszna uwaga! Trochę śmiechu nikomu nie zaszkodzi w tym smutnym mieście.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ert 13 9 miesięcy temuocena: 7% 

  Radna go zgnoi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 12 9 miesięcy temuocena: 26% 

  A to ten Pan od ped.łów. Panu juz dziękujemy...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcin 11 9 miesięcy temuocena: 100% 

  O widać, ze to pisał ortodoksyjny katolik. Istny inkwizytor.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ewa 10 9 miesięcy temuocena: 88% 

  Rozwój intelektualny czasem się przydaje , jak widać nie wszystkim.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pfff 9 9 miesięcy temuocena: 86% 

  Komentarz bezmozga... Ze takim pozwalaja glosowac... Wstyd i hanba...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dudi 8 9 miesięcy temuocena: 76% 

  jak już, to od gejów, smutny, ograniczony czlowieczku

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iławianka 7 9 miesięcy temuocena: 73% 

  Powodzenia, ma Pan mój głos !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dawid Kopaczewski 6 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Dziękuję :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wyborca 5 9 miesięcy temuocena: 28% 

  Kiepski żart. Tyle w tym temacie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rolnik szuka żony 4 9 miesięcy temuocena: 74% 

  Młody, wykształcony, społecznik z pomysłami i inicjatywą. Wreszcie godny uwagi kandydat się trafił, jestem na tak, dać mu swoje 5 minut albo lat. Szkoda, że zostanie zmiażdżony przez stare rekiny polityczne i ich zwolenników. Szacun Panie Dawidzie za odwagę, że też nie boi się Pan o ciepły stołek w UP.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gur 3 8 miesięcy temu

  zrobił tam tyle dobrego, że się nie boi pewnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Neutralny 2 9 miesięcy temuocena: 37% 

  Jeżeli Pan Kopaczewski zdobędzie więcej niż tysiąc głosów w tych wyborach to będę bardzo zdziwiony.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iotre tekst 1 9 miesięcy temuocena: 85% 

  tyle to pewnie nikt nie zdobędzie, więc też będę zdziwiony

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMADzień dziecka
REKLAMASkład opału
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5177 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)