REKLAMApluszak
REKLAMASadek

(Fot. Info Iława.)

Piątek, 31 sierpnia - tego dnia w Iławie na wszystkich miłośników popularnych kebsów czekają urodzinowe promocje w Barze Alibaba. Lubiany przez iławian lokal, słynący z pysznych i sycących dań i przekąsek, pod skrzydłami nowej właścicielki z powodzeniem działa już od roku.

PROMOCJE NA URODZINY!

Urodziny lokalu zbiegają się w czasie z końcówką wakacji. Te dwie okoliczności to w Barze Alibaba okazja do świętowania wspólnie z sympatykami lokalu, mieszczącego się niezmiennie w dawnej "skarbówce" na ulicy Kościuszki. 

W piątek, 31 sierpnia na wszystkich miłośników kebabów czekają tu atrakcyjne urodzinowe promocje

Tego dnia za małego kebaba (bułkę) zapłacimy tylko 5 zł, a za dużego - 10 zł. Nie przegapcie - specjalna promocja obowiązuje tylko w dniu urodzin Alibaby!

KONKURS - ROZDAMY TRZY PODWÓJNE ZAPROSZENIA NA KEBABA

Na tym nie koniec - zapraszamy też do udziału w urodzinowej zabawie z nagrodami! Dla Czytelników portalu infoilawa.pl właścicielka Alibaby przygotowała trzy podwójne zaproszenia na kebaby, do wykorzystania do 2 września włącznie. Zainteresowani? Pod konkursowym postem na Facebooku wpiszcie, kogo, w przypadku wygranej, zabierzecie ze sobą na kebsa! Zdobywców zaproszeń wyłoni losowanie, którego wyniki podamy na portalu w piątek w godzinach porannych. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

WYNIKI KONKURSU - AKTUALIZACJA Z PIĄTKU, 31 SIERPNIA

Pora na rozstrzygnięcie urodzinowego konkursu! Miło nam poinformować, iż podwójne zaproszenia na kebsy w Barze Alibaba w Iławie zdobyły następujące osoby:

  • Maciek Malanowski,
  • Monika Smolińska,
  • Anna Jackowska.

f

W celu skorzystania z nagród zapraszamy prosto do Baru Alibaba. Wystarczy wspomnieć urodzinowy konkurs na infoilawa.pl i mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego okazania. Życzymy smacznego!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zainteresowanie zabawą. Wkrótce na infoilawa.pl kolejne konkursy z nagrodami dla Czytelników - śledźcie nas na bieżąco!

WEZWIJ POSIŁKI

Alibaba realizuje też dostawy - na terenie Iławy dowóz jest gratis. Numer telefonu się nie zmienił - posiłki można wezwać, dzwoniąc pod numer 882 766 622. 

BAR ALIBABA, IŁAWA, UL. KOŚCIUSZKI, DAWNA "SKARBÓWKA"

  • Zamówienia, dostawy: tel. 882 766 622.
  • Zapraszamy!

Publikacja zlecona. 

REKLAMANAJLAK
Artykuł załadowany: 0.1951 sekundy