REKLAMAinter parts
REKLAMATYP 1 - IPB

(Zdjęcia: Urząd Marszałkowski w Olsztynie.)

Tynwałd w gminie Iława jest wśród beneficjentów programu tzw. małych grantów sołeckich marszałka. Umowę w sprawie udzielenia przez samorząd województwa wsparcia w wysokości 8 tysięcy złotych podpisano dzisiaj, tj. 6 września w Olsztynie.

Gminę Iława reprezentowali wójt Krzysztof Harmaciński i skarbnik Anna Styczyńska, a sołectwo sołtys Mirosław Wolak.

"Zdrowo i bezpiecznie" - razem żyjemy, razem budujemy" - to nazwa lokalnego przedsięwzięcia, dofinansowanego w ramach drugiego naboru wniosków do programu „Małych Grantów Sołeckich Województwa Warmińsko-Mazurskiego”. Grant wesprze budowę w tej miejscowości siłowni zewnętrznej.

- W ramach przedsięwzięcia zostaną zamontowane urządzenia gimnastyczne: orbitrek, narciarz, wioślarz, biegacz, twister oraz urządzenie do wyciskania z wyciągiem. Zamontowany zostanie również kosz na śmieci z segregacją. Zaplanowano także wykonanie nawierzchni żwirowej oraz nasadzenie zieleni - informuje Urząd Gminy w Iławie. - Wartość całej inwestycji wyniesie 22.998,43 zł, z czego dofinansowanie to 8.000 zł. Planowany termin zakończenia przedsięwzięcia to 21 września tego roku.

Ogółem w drugim naborze, który trwał do 20 lipca, wpłynęły 54 wnioski na łączną kwotę 430 tys. zł. 

- Do dofinansowania zarekomendowanych zostało 18 przedsięwzięć inwestycyjnych na łączną kwotę pomocy w wysokości 143 tys. zł, co stanowi całą pulę środków przeznaczonych na konkurs w tym roku - podaje biuro prasowe marszałka.

Tynwałd (gmina Iława) beneficjentem programu "małych grantów marszałka".
Zdjęcia: Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

REKLAMAGaleria Jeziorak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5004 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)