REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 września 2018, 13:48 komentarzy 3

(Fot. UG w Iławie.)

Niemal 100 tysięcy złotych - to wartość dotacji, jaką otrzyma Gmina Iława na zakup wyposażenia dla lokalnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. 

Stosowną umowę podpisano w czwartek, 6 września. Podpisy na dokumencie złożyli Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński i Dyrektor Departamentu Spraw Rodzinnych i Nieletnich Ministerstwa Sprawiedliwości Mikołaj Pawlak.

- Umowa dotyczy nabycia w 2018 roku wyposażenia i urządzeń ratownictwa na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych - informuje Urząd Gminy w Iławie. - Gmina otrzyma na ten cel 98 634,30 zł dotacji celowej.

Druhowie OSP otrzymają m.in.: detektor wielogazowy, automatyczne defibrylatory zewnętrzne AED, torby ratownicze i pilarki do drewna.

REKLAMAMozart2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~AB 3 7 miesięcy temuocena: 0% 

  KOMENTARZ IDIOTY WYBORCZEGO

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wyborca 2 7 miesięcy temuocena: 60% 

  No proszę można zdobyć dotacje. A w Kisielicach co ? brakuje chęci do pracy i pozyskiwania pieniędzy !!!! Panie burmistrzu czas ocenić pana działania !!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Też wyborca 1 7 miesięcy temuocena: 63% 

  Wójt Gminy Iława nie zdobył tej dotacji tylko ją dostał tak jak wszystkie inne samorządy z całej Polski od Ministra Sprawiedliwości. Burmistrz Gminy Kisielice też dostał pieniądze na OSP. ze swojej gminy. A Pan Krzysztof Harmaciński postanowił przy tej okazji otrąbić swój sukces i poinformować "jak wiele ciężkiej pracy" musiał wykonać aby dostać prezent od Ministra.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6253 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)