REKLAMAinter parts
REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 września 2018, 08:50 komentarzy 2
Niestety, 78-latki nie udało się odnaleźć całej i zdrowej.

Niestety, 78-latki nie udało się odnaleźć całej i zdrowej.

Niestety nie żyje 78-letnia kobieta, o której zaginięciu informowaliśmy w ostatnich dniach na portalu. Finał poszukiwań jest tragiczny pomimo dużego zaangażowania w akcję policjantów, członków rodziny i internautów.

78-letnia pani Stanisława, ostatnio zamieszkała w Kałdowie, wyszła z domu 7 września w godzinach porannych. Ponieważ pochodziła z gminy Kisielice, członkowie jej rodziny podejrzewali, że może przebywać na terenie powiatu iławskiego. Taki sygnał faktycznie się pojawił - świadek przekazał, iż 9 września widział kobietę w Iławie. Był to wiarygodny sygnał. Osoba ta nie ukrywała swoich danych oraz w sposób zgodny z prawdą opisała, co miała na sobie zaginiona.

Niestety, 78-latki nie udało się odnaleźć całej i zdrowej. 

Jak podaje Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku, poszukiwania zaginionej zostały zakończone - odnaleziono ciało kobiety. 11 września około godziny 16:00 wyłowiono je z rzeki Nogat w Malborku.

REKLAMAabs2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Lekarz 2 7 miesięcy temuocena: 100% 

    Co niby ma smierdziec? Starsi ludzie wbrew pozorom często chorują na depresję i podejmują się takich prób, powodem jest zly lub pogarszajacy się stan zdrowia, samotność, śmierć współmałżonka i szereg innych. Przykre że często nie myślą o swoich dzieciach które to będą przeżywać. Ale apeluję do wszystkich aby zwrócili uwagę na tych starszych biednych ludzi, bo wymagają często tylko rozmowy i zainteresowania że strony rodziny! Składam kondolencje rodzinie zmarłej.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Anonim™ 1 7 miesięcy temuocena: 57% 

    I kolejna starsza zaginiona osoba nie żyje, coś tu bardzo śmierdzi, oj i to bardzo

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4723 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)