REKLAMASadek
Marsz dla Życia i Rodziny, który w tym roku odbył się w Iławie po raz czwarty, to jedna z inicjatyw, w które angażuje się Iławskie Duszpasterstwo Rodzin. IKAR jest kolejną.

Marsz dla Życia i Rodziny, który w tym roku odbył się w Iławie po raz czwarty, to jedna z inicjatyw, w które angażuje się Iławskie Duszpasterstwo Rodzin. IKAR jest kolejną. (Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

IKAR, czyli Iławska Katolicka Akademia Rodzinna to kolejna inicjatywa Iławskiego Duszpasterstwa Rodzin. Podczas pierwszych, otwartych warsztatów, które odbędą się już 21 września, będzie można zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom.

- IKAR będzie naszą małą rodzinną akademią, skierowaną do małżonków, którzy chcą zdobywać wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne obejmujące zagadnienia odnoszące się do małżeństwa i rodziny z obszaru nauk psychologicznych, pedagogicznych, socjologicznych, prawnych, biomedycznych, filozoficzno-antropologicznych oraz teologicznych - przybliżają szczegóły animatorzy Iławskiego Duszpasterstwa Rodzin Barbara i Andrzej Chołaszczyńscy. - Zajęcia będą odbywać się kilka razy w roku, raz na 2, 3 miesiące.

f

Warsztaty inauguracyjne zaplanowano już na piątek, 21 września, na godzinę 18:00. Tematem będzie "Pierwsza pomoc dla dzieci i niemowląt". Iławskie Duszpasterstwo Rodzin zaprasza wszystkich zainteresowanych do sali na drugim piętrze Państwowej Szkoły Muzycznej przy ul. Kościuszki w Iławie. Zajęcia poprowadzi certyfikowany ratownik medyczny.

REKLAMAfood

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMADzień dziecka
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6558 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)