REKLAMAKleks2
Nową w Iławie Szkołę Języka Angielskiego „The English Club” prowadzi lektorka Agnieszka Węgier-Michalczyk.

Nową w Iławie Szkołę Języka Angielskiego „The English Club” prowadzi lektorka Agnieszka Węgier-Michalczyk. (Fot. Info Iława.)

Dlaczego właściwie warto uczyć się języków obcych?

W dzisiejszym świecie znajomość wyłącznie języka ojczystego nie wystarcza. Dlatego coraz większa liczba osób aktywnie uczy się nowych języków obcych. Wszystko po to, by pozostać atrakcyjnym na rynku pracy oraz by móc komunikować się i wyrażać siebie w zglobalizowanym świecie. Z pomocą przychodzą kursy nauki języka oraz szkoły, które je oferują. Na co zatem należy zwrócić uwagę, wybierając szkołę językową?

Oto kilka istotnych punktów charakteryzujących dobry wybór:

⦁   odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie wyższe kierunkowe lektorów,
⦁   wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i metodyczne,
⦁   mało liczne grupy, niezróżnicowane wiekowo,
⦁   przyjazna atmosfera, stworzona przez energicznego i kreatywnego lektora, dla którego nauczanie to pasja, co owocuje ciekawymi zajęciami,
⦁   balans pomiędzy pracą z podręcznikiem a innymi metodami i technikami aktywizującymi, które powodują, iż nauka nie jest monotonnym i przykrym obowiązkiem zwłaszcza dla najmłodszych uczniów,
⦁   duża, przestronna sala lekcyjna wyposażona w sprzęt multimedialny oraz Internet,
⦁   dobór odpowiednich podręczników oraz innych materiałów dydaktycznych.

To wszystko znajdziecie Państwo w nowej Szkole Języka Angielskiego „The English Club” w Iławie z siedzibą przy ulicy Kościuszki 14 (stara skarbówka). Szkoła proponuje naukę dla dzieci od 5 roku życia, młodzieży i dorosłych. Więcej informacji znajdziecie Państwo:

g

Zapisy trwają! Zapraszamy!!!
Publikacja zlecona.

Stara skarbówka - to tutaj mieści się siedziba nowej Szkoły Języka Angielskiego "The English Club". Komfortowa sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny oraz tablicę, dzięki którym zajęcia stają się atrakcyjniejsze oraz bardziej dynamiczne.

REKLAMAabs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick_karen
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4321 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)