REKLAMAPOL_GORA
REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 września 2018, 12:07 komentarzy 60

(Fot. Info Iława.)

Uwaga, kochani rodzice! W Iławie właśnie pojawiła się warta uwagi nowość dla Waszych pociech. W Galerii Jeziorak dzisiaj, tj. w sobotę, 29 września swoje drzwi po raz pierwszy otworzył Fun Park Play & Drive, sala zabaw dla dzieci pełna atrakcji, rozrywki i edukacji.

REKLAMAB.H

Dzisiaj dzieci w Iławie po raz pierwszy mogą skorzystać z nowej, atrakcyjnej sali zabaw, mieszczącej się na pierwszym piętrze Galerii Jeziorak od strony ulicy Królowej Jadwigi. Natomiast oficjalne wielkie otwarcie zaplanowano na przyszłą sobotę, 6 października. Nie zabraknie wtedy animacji i konkursów, baloników i malowania twarzy. 

W Fun Parku do dyspozycji najmłodszych fanów beztroskiej zabawy jest m.in. konstrukcja zabawowa. Składają się na nią tor przeszkód, basen z piłeczkami i ścianka wspinaczkowa. Dzieci znajdą tutaj także tzw. mądre klocki. Układanie z nich konstrukcji pobudza wyobraźnię i przyczynia się do rozwijania zdolności manualnych dziecka. Jest tutaj także plac z interaktywnymi zabawkami (w tym: wodna "strzelanka", bujaki i tzw. snow down - śnieżna zabawa). Urządzenia zachęcają małych gości do wykonywania poszczególnych zadań, za które można otrzymać kolorowe bilety. Te z kolei uprawniają dziecko do nagrody rzeczowej - pamiątki z wizyty. Ponadto w planach na niedaleką przyszłość jest uruchomienie kącika dla rodziców, gdzie opiekunowie maluchów będą mogli chwilę odpocząć przy kawie i ciastku. 

Fun Park Play&Drive poleca się też rodzicom w Iławie na imprezy okolicznościowe. Można tutaj zorganizować urodziny dla swojego malucha. Goście imprezy skorzystają ze wszystkich dostępnych w sali zabaw atrakcji, a ponadto będą pod opieką animatora. Mały solenizant otrzyma prezent, nie zabraknie też kolorowych czapeczek i zastawy oraz kręcenia balonów i malowania twarzy. Koszt organizacji takiej imprezy zamyka się w 300 zł. Na co dzień ceny także są przystępne. Od poniedziałku do czwartku godzina zabawy kosztuje 15 zł, natomiast od piątku do niedzieli 18 zł. Przez cały tydzień można też kupić bilet uprawniający do aż 3-godzinnego szaleństwa, który kosztuje 25 zł. Voucher na zabawę może też być dobrym prezentem! Z sali warto również skorzystać, gdy mamy na głowie np. duże zakupy. Dziecko pozostanie pod opieką pracowników sali (po porozumieniu z obsługą), a rodzice będą mogli spokojnie zająć się sprawunkami.

KONKURS!

Właściciel nowej Sali Zabaw Fun Park Play & Drive ufundował dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl aż 15 zaproszeń. Każdy z voucherów uprawnia do godzinnej zabawy i jest ważny do końca 2018 roku.

Zainteresowane osoby prosimy o udostępnienie konkursowego posta w mediach społecznościowych ORAZ potwierdzenie w komentarzu pod tym postem chęci wzięcia udziału w zabawie. Można wpisać "Biorę udział" lub inne podobne zdanie.

Wyniki zabawy podamy w najbliższy wtorek, 2 października. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!

NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem przez uczestnika organizatorowi zgody na opublikowanie jego/jej imienia i nazwiska na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej - w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

AKTUALIZACJA: WYNIKI

Dzisiaj, tj. we wtorek, 2 października rozstrzygnęliśmy zabawę, w której do wygrania było aż 15 zaproszeń do nowego parku zabaw dla dzieci w Galerii Jeziorak w Iławie. Miło nam poinformować, iż vouchery te zdobyły dla swoich pociech następujące osoby:

1. Małgorzata Dwojacka.
2. Angelika Kopaczewska.
3. Magda Markowska.
4. Monika Ćwiklińska. 
5. Karolina Śmigielska.
6. Ewelina Łęgowska.
7. Malwina Aptowicz.
8. Marta Gralla.
9. Katarzyna Sikorska. 
10. Ania Jurkowska.
11. Marlena Brzozka.
12. Sandra Malinowska.
13. Paweł Kaniecki.
14. Michał Żuralski.
15. Weronika Popławska.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy udanej zabawy! W celu odebrania zaproszeń prosimy o kontakt telefoniczny z redakcją pod numerem telefonu 537 47 52 02. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie zabawą. Tym, którym nie udało się zdobyć nagrody tym razem, życzymy więcej szczęścia przy kolejnej okazji!

Fun Park, nowy w Iławie park pełen zabawy, rozrywki i edukacji dla najmłodszych, zachęca do odwiedzin na co dzień i od święta. W sali jest możliwa organizacja niezapomnianego, pełnego atrakcji przyjęcia urodzinowego.

Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

60Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAM_Rygielski
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAekobud
REKLAMAAlibaba
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4034 sekundy