REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 października 2018, 09:36 komentarzy 1

(Fot. materiały prasowe.)

OGŁOSZENIE. Urząd Miasta w Iławie - Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie zachęca do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla sprzedawców i osób podających napoje alkoholowe oraz właścicieli punktów sprzedaży napojów alkoholowych. 

Spośród licznych problemów społecznych, jakie występują w naszym kraju, problemy związane z alkoholem mają szczególne znaczenie. Wynika to przede wszystkim z rozmiarów szkód alkoholowych oraz kosztów społecznych i ekonomicznych, jakie z tego tytułu ponosi budżet państwa. Konsumpcja alkoholu ma istotny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne zarówno jednostek, jak i rodzin, a jej konsekwencje dotyczą nie tylko osób pijących szkodliwie, ale wpływają na całą populację. Nadużywanie alkoholu powoduje wiele szkód społecznych: zakłócanie bezpieczeństwa publicznego, przestępczość, wypadki samochodowe, przemoc w rodzinie, ubóstwo i bezrobocie. 

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy na szkolenie organizowane przez Urząd Miasta – Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie dla sprzedawców i osób podających napoje alkoholowe oraz właścicieli punktów sprzedaży napojów alkoholowych. Szkolenie jest częścią działań podejmowanych przez Urząd Miasta Iławy na rzecz ograniczenia dostępu osób nieletnich do substancji psychoaktywnych i ma Państwu pomóc w skutecznym egzekwowaniu zakazu sprzedaży i podawania napojów alkoholowych osobom nieuprawnionym. 

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY i stanowi możliwość podniesienia wiedzy i świadomości Państwa pracowników w zakresie regulacji prawnych i rozwiązywania problemów, z jakimi spotykacie się Państwo na co dzień w swojej pracy.

Miejsce szkolenia: Ośrodek Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie w Iławie ul. Chełmińska 1. 
Termin szkolenia: 10.10.2018 r. 
Dwie grupy: 
I grupa – godz. 9:00 – 11:00, 
II grupa – godz. 11:30 – 13:30.
Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu na szkolenie decyduje pierwszeństwo zgłoszenia. 
Zapisy przyjmowane są drogą e-mailową: osrodek@umilawa.pl.
Proszę podać w e-mailu: nazwę sklepu lub restauracji, imię i nazwisko uczestnika oraz wskazanie grupy.
Termin zapisu na szkolenie upływa 08.10.2018 r. 

Serdecznie zapraszamy.

REKLAMAabs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Iławianin 1 7 miesięcy temuocena: 0% 

    "szkolenia dla sprzedawców alkoholu" - naprawdę? Ciekaw jestem ile urząd miasta wyda na zorganizowanie tego pieniędzy... Moze teraz jeszcze kursy dla pracowników biurowych z obsługi długopisa?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Dzień dziecka
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5287 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)