Santander
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 października 2018, 11:27 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

"Samo Zdrowie"- tak nazywa się nowy w Iławie, otwarty 8 października sklep medyczny, mieszczący się przy istniejącym gabinecie rehabilitacji na ulicy Kopernika. Projekt ten łączy w sobie kompleksową ofertę produktową i konkurencyjne ceny uznanej ogólnopolskiej sieci z lokalnym doświadczeniem i wrażliwością na potrzeby pacjenta Łukasza Nikraszewicza, wykwalifikowanego fizjoterapeuty i właściciela sklepu. "Samo Zdrowie" zaprasza serdecznie. W pierwszym tygodniu funkcjonowania czeka niespodzianka!

"SAMO ZDROWIE"- POMYSŁ... PACJENTÓW

Sklep Medyczny "Samo Zdrowie" jest nowym przedsięwzięciem istniejącego już od dłuższego czasu i cieszącego się zaufaniem Gabinetu Rehabilitacji i Masażu NIKMED. Właściciel, Łukasz Nikraszewicz, nie ukrywa, że do rozwinięcia działalności w ten sposób przekonali go sami pacjenci.

- Po ich namowach oraz niezbędnej weryfikacji pomysł udało się wdrożyć w życie - mówi fizjoterapeuta. - Tak powstał profesjonalny sklep medyczny, mieszczący się w tym samym miejscu, co gabinet rehabilitacji.

UZYSKASZ DOFINANSOWANIE I PROFESJONALNĄ KONSULTACJĘ

Sklep ma już podpisaną stosowną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Oznacza to, że pacjenci mogą tu zrealizować wnioski na wyroby medyczne, takie jak ortezy, stabilizatory, materace przeciwodleżynowe, pampersy, balkoniki, kule, wózki i wiele innych. 

- Jako właściciel i mgr fizjoterapii wykorzystam swoją wiedzę i umiejętności, aby każdy z Państwa wyszedł zadowolony z odpowiednio dobranego sprzętu ortopedycznego oraz uświadomiony o możliwościach pomocy przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ), Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie (PCPR) oraz ośrodki pomocy społecznej. Podpowiem Państwu, co należy zrobić, żeby jak najpełniej wykorzystać przysługujące z tych instytucji dofinansowania, aby moi pacjenci jak najmniej dopłacali do zakupu wyrobów medycznych - mówi Łukasz Nikraszewicz.

Dodatkową korzyścią są kwalifikacje właściciela sklepu. Jako fizjoterapeuta w razie potrzeby może na miejscu wykonać pełną konsultację rehabilitacyjną i postawić diagnozę. To pomoże dobrać odpowiedni rodzaj wyrobu medycznego, który spełni oczekiwania pacjenta i przyniesie oczekiwaną pomoc i ulgę. 

POD UZNANYM OGÓLNOPOLSKIM SZYLDEM I W ATRAKCYJNYCH CENACH

Sklep medyczny na ulicy Kopernika funkcjonuje pod szyldem znanej, ogólnopolskiej marki "Samo zdrowie". Placówka współpracuje z siecią i dzięki temu jest w stanie zaoferować pacjentom niskie ceny.

- Śmiało mogę stwierdzić, że szeroka gama produktów dostępna w sklepie będzie w bardzo atrakcyjnych cenach - mówi Łukasz Nikraszewicz. - Oferować pełną dostępność produktów na półkach i najbardziej konkurencyjne ceny w Iławie- to hasło mojego sklepu. Zaczynam od pampersów i pieluchomajtek- najtańszych w Iławie. 

Dodatkowo sklep oferuje dowóz tych produktów na terenie Iławy za darmo. 

- Doskonale wiem, jak ciężko jest czasem osobom kupującym ten wyrób zorganizować transport, gdy trzeba na raz zabrać zapas pampersów na miesiąc lub nawet kwartał - uzasadnia wprowadzenie tej dogodnej usługi właściciel. - Oczywiście istnieje możliwość dowozu na terenie całego powiatu iławskiego - dodaje.

"SAMO ZDROWIE". TU UZYSKASZ ŻYCZLIWĄ PORADĘ, PODPOWIEDŹ, WYJAŚNIENIE

Problem ze zdrowiem, sprawnością, niepełnosprawność- gdy się pojawiają, pacjenci mają mnóstwo pytań, potrzebują życzliwej porady od doświadczonej osoby. Takiej pomocy chętnie udzieli na miejscu, w sklepie i gabinecie, Łukasz Nikraszewicz.

- Jeśli nie wiedzą Państwo, jak odnaleźć się w nowej sytuacji, od czego zacząć, jak uzyskać wniosek na wyrób medyczny, to z przyjemnością pomogę Państwu znaleźć odpowiedź. Podpowiem, doradzę, wyjaśnię. Zapraszam serdecznie - zachęca do odwiedzin nowego sklepu właściciel. 

Sklep Medyczny "Samo Zdrowie" jest czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 aż do 18:00, aby umożliwić wizytę o dogodnej godzinie zarówno pacjentom, jak i opiekunom osób niepełnosprawnych.

Z OKAZJI OTWARCIA. KAŻDY ZAKUP TO SZANSA NA WYGRANĄ W LOTERII!

W pierwszym tygodniu funkcjonowania sklepu "Samo Zdrowie", tj. od poniedziałku, 8 października do piątku, 12 października, na pacjentów i klientów czeka niespodzianka. Wszystkie osoby, które w tym czasie dokonają w sklepie dowolnego zakupu, wezmą udział w loterii. Do zdobycia pięć upominków, będą to zarówno nagrody rzeczowe, jak i usługi w gabinecie NIKMED.

SKLEP MEDYCZNY "SAMO ZDROWIE" SERDECZNIE ZAPRASZA!

  • Odwiedź osobiście: Iława, ulica Kopernika 6 B/D (wejście z boku bloku, sklep mieści się przy Gabinecie Rehabilitacji i Masażu NIKMED).
  • Odwiedź na Facebooku: Sklep Medyczny "Samo Zdrowie Iława".
  • Zadzwoń: 732 77 40 40.

f

Iława. Nowy Sklep Medyczny "Samo Zdrowie"- tu pacjent jest na pierwszym miejscu! Właściciel serdecznie zaprasza po wyroby medyczne (zakupy z dofinansowaniem), konsultację rehabilitacyjną i życzliwą poradę. 
Zdjęcia: Info Iława.
Publikacja reklamowa.

REKLAMAZDZ

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5172 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)