REKLAMAx-moto
REKLAMAimage2

(Fot. Archiwum własne.)

„MATEMATYCZNY poCIĄG” to autorska, interaktywna wystawa mobilna, opracowana i przygotowana przez gdańskie Centrum Hewelianum. Składa się na nią 20 samodzielnych stanowisk, przystosowanych do łatwego montażu oraz ekspozycji w dowolnym miejscu. Intuicyjne instrukcje na tabletach sprawią, że królowa nauk nie będzie już miała przed nikim tajemnic!

„MATEMATYCZNY poCIĄG” to niesamowita podróż w świat logicznych łamigłówek, zagadek i zadań. To także pole dla wyobraźni przy konstruowaniu kształtów z tangramów, konstrukcji z klocków czy słomek - wystawa, na której można dotknąć matematyki!

Rozwiń swoją wyobraźnię, ułóż znane twierdzenia, dopasuj elementy, sprawdź, czy posiadasz złote proporcje, a przy tym wszystkim zobacz piękno otaczających Cię liczb!

Masz ochotę ułożyć domino lub zagrać w grę logiczną? Chcesz zbudować niesamowitą drewnianą konstrukcję, a może tylko jej kolorowy szkielet? Pomóż samochodzikowi pokonać zakręconą drogę! Wprowadź piony do domu i zmierz się z liczbą Pi.

Przy okazji zwiedzania wystawy poznasz ciekawe łamigłówki. Dowiesz się, czy byłbyś dobrym ślusarzem i jak poszłoby Ci budowanie piramid.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy interaktywnej dedykowanej dzieciom i młodzieży pod nazwą „Matematyczny Pociąg”, która odbywać się będzie w terminie od 8 października do 4 listopada 2018 roku w Centrum Aktywności Lokalnej w Iławie przy ul. Wiejskej 2D. Wystawa kierowana jest głównie do szkół: nauczycieli, pedagogów, wychowawców, pracujących z dziećmi, ale również do rodziców.

Miejsce wystawy: Centrum Aktywności Lokalnej w Iławie,
ul. Wiejska 2D,
14 – 200 Iława.
Osoba do kontaktu: Wojciech Jankowski, tel. 510 093 779.

Organizatorami wystawy są: Urząd Miasta Iławy, Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych (ESWIP).

Partnerami wystawy są: Stowarzyszenie Przyjaźni Dzieciom, Studio Nauczania MathRiders Iława.
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie terminu przybycia poprzez dedykowany formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4972 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)