REKLAMAimage2
Do tego bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie pomiędzy Iławą a Stradomnem, na drodze krajowej nr 16 w dniu 16 czerwca tego roku, w godzinach wieczornych.

Do tego bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie pomiędzy Iławą a Stradomnem, na drodze krajowej nr 16 w dniu 16 czerwca tego roku, w godzinach wieczornych.

Iławscy kryminalni wspólnie z prokuraturą zakończyli aktem oskarżenia dochodzenie przeciwko 37-letniemu obywatelowi Ukrainy. Mężczyzna doprowadził do kolizji w stanie nietrzeźwości.

Do tego bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na trasie pomiędzy Iławą a Stradomnem, na drodze krajowej nr 16 w dniu 16 czerwca tego roku, w godzinach wieczornych. Bus kilkakrotnie koziołkował, w wyniku czego został kompletnie rozbity. Natomiast kierowca może mówić o dużym szczęściu- wyszedł z tego zdarzenia praktycznie bez szwanku. 

Dochodzenie wobec mężczyzny, 37-letniego obywatela Ukrainy, prowadzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie. 

- Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna, kierując busem, nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze i wywrócił pojazd - informuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna znajduje się pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie alkomatem podczas osadzania wskazało 1,4 promila alkoholu w jego organizmie. 

37-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Teraz dochodzenie dobiegło końca, zakończono je skierowaniem aktu oskarżenia do sądu.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości Kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAart-studio
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4857 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)