REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 października 2018, 10:35 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

W najbliższą sobotę, 20 października działalność w Iławie rozpocznie Stowarzyszenie "W Kręgu", funkcjonujące w naszym województwie od kilku miesięcy. 

Tego dnia odbędzie się pierwsze w naszym mieście otwarte spotkanie stowarzyszenia. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane tematyką działalności grupy: kulturą, historią oraz wiarą dawnych Słowian, Prusów, czy Celtów. 

- Na spotkaniu poruszone zostaną kwestie planów, dotyczących przyszłych projektów oraz wydarzeń - mówi Kamil Emrys Kosek ze stowarzyszenia. - Mile widziane są też osoby, które chcą działać w regionie i zmieniać otaczający je świat na lepsze. Stowarzyszenie "W Kręgu" tworzą różni ludzie, ale głównym założeniem jego powołania było skupianie się na tym, co może łączyć, zwłaszcza we wspólnej sprawie. 

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 20 października o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej hali sportowo-widowiskowej w Iławie. Ma być symbolicznym początkiem działalności stowarzyszenia w regionie Iławy. Ciekawych projektów, wydarzeń będzie przybywać - zapowiadają członkowie "W Kręgu".

REKLAMAubezpieczenia

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Szu 3 ponad rok temuocena: 14% 

  To brzmi jak jaks sekta

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Emrys MacDara 2 ponad rok temuocena: 91% 

  Jest to więc bardzo niewłaściwe skojarzenie. "W Kręgu" tworzą różni ludzie, którzy mają chęci by robić coś więcej - zarówno dla siebie jak i otoczenia. Tematyka odnosi się do naszej tradycji, kultury a także historii - i to właśnie stąd takie a nie inne cele działania czy grupa zainteresowanych. Najlepiej jednak sprawdzić osobiście :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~NeoP 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Sława!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6293 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)