ipb_nowa

(Fot. Archiwum organizatora.)

Przybliżyć jak najszerszemu gronu mieszkańców Iławy piękno tańca sportowego- taki jest cel tegorocznej, 16. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego "O Puchar Jezioraka". Dlatego wstęp na wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższą sobotę, 3 listopada w iławskiej hali sportowo-widowiskowej, dla mieszkańców miasta jest wolny.

Pierwsze pary pojawią się na parkiecie miejskiej hali nad Małym Jeziorakiem o godzinie 10:00. Rozpoczną najmłodsi adepci tańca sportowego. Drugi blok to występy par w wieku od 12 lat, występujących w klasie D. Trzeci i ostatni blok, który rozpocznie się o godzinie 17:30, to taneczne popisy młodzieży występującej w wyższych klasach sportowych C i B oraz występy seniorów.

- Do rywalizacji tanecznej staną pary z całej Polski - podsumowują organizatorzy. - Jeśli uwielbiasz taniec i chcesz zobaczyć na żywo widowisko, które zapiera dech w piersiach, w sobotę nie może Cię zabraknąć w hali sportowo-widowiskowej. Serdecznie zapraszamy! - zachęcają.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.9624 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)