REKLAMANotus_nowa

(Fot. UG w Iławie.)

Po krótkiej przerwie wakacyjnej Klub Seniora w Ławicach oraz Klub Seniora w Lasecznie kontynuują swoją działalność. 

W ramach wspólnych spotkań we wrześniu odbyły się zajęcia ruchowe, zajęcia z kształtowania zdolności manualnych- nauki quillingu (wykonywania papierowych ozdób z wąskich pasków grubego papieru zwiniętych w kształt spiralnej sprężyny) oraz spotkanie z pracownikiem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Iławie, który omówił problemy zdrowotne związane z ukąszeniem przez kleszcza.

Ponadto uczestnicy Klubu Seniora chętnie spędzają wspólnie czas, świętując ważne dla każdego z nich okazje w miłej, przyjaznej i domowej atmosferze.

W październiku w ramach działań w Klubie Seniora w Ławicach i Lasecznie uczestnicy brali udział w zajęciach ruchowych oraz spotkaniach z funkcjonariuszami policji, którzy poruszyli temat bezpieczeństwa seniora na drodze.

Natomiast w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych, w ramach zajęć z kształtowania zdolności manualnych, seniorzy wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie Ewelinę Tuchalską.

Efekty działań w postaci prac uczestników przerosły najśmielsze oczekiwania.

Publikacja Urzędu Gminy w Iławie.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8493 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)