REKLAMALADY D
Niecodzienna interwencja policji w Iławie.

Niecodzienna interwencja policji w Iławie.

Na drogach w regionie trwają policyjne działania "Znicz". Niecodzienną sytuację odnotowali funkcjonariusze w naszym mieście, gdzie w drogę... bez kierowcy ruszył zaparkowany samochód.

Auto nie zostało prawidłowo zabezpieczone i ruszyło. Dalszą jazdę uniemożliwili mu, korzystając z kostki brukowej, świadkowie i funkcjonariusze policji. Po opanowaniu sytuacji policjanci ustalili, kto jest właścicielem niepokornego auta. Samochód został przestawiony, a jego właściciel pouczony.

- Na szczęście w tej sytuacji nie doszło do uszkodzenia mienia lub potrącenia przypadkowej osoby - podsumowują niecodzienną interwencję policjanci. - Jednak taka chwila rozkojarzenia może doprowadzić do poważnych konsekwencji. Apelujemy do kierowców, by pamiętali o prawidłowym parkowaniu swojego auta.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5549 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)