REKLAMAKlonowski

(Fot. Wiesław Raczkowski.)

We wszystkich zakątkach kraju trwają już rozgrywki w ramach XIX edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, czyli największych zawodów piłkarskich dla dzieci w Europie. Dziewczęta i chłopcy w wieku 6-12 lat rozpoczęli rywalizację, której finał odbędzie się  2 maja 2019 roku na stadionie PGE Narodowym.

Za nami turniej na szczeblu gminnym. Z Gminy Iława awans do mistrzostw powiatowych, które zostaną rozegrane wiosną przyszłego roku, uzyskał zespół GKS-u Wikielec. Gratulacje i powodzenia na kolejnym etapie!

"Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"- TURNIEJ Z UDZIAŁEM SZKÓŁ Z GMINY IŁAWA 
WYNIKI ZMAGAŃ

  • GKS LZS Wikielec - SP Wikielec 10:0
  • GKS LZS Wikielec - SP Rudzienice 12:0
  • SP Rudzienice - SP Wikielec 6:0

f

GKS LZS Wikielec: Dawid Kuźmiak, Igor Mówiński, Oliwier Łukwiński, Alan Łukwiński, Oliwier Szkamelski, Bartosz Wajner, Alan Gajda, Bartosz Zalewski, Szymon Maćkiewicz, Igor Szymański. Trenerem zespołu jest Remigiusz Sobociński.

Trenerem zespołu reprezentującego SP Wikielec jest Piotr Kacperek, natomiast trenerem drużyny reprezentującej SP Rudzienice Rafał Rabczyński.

Wiesław Raczkowski

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6294 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)