REKLAMALotnicza majowka
REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 listopada 2018, 12:02 komentarzy 1

(Fot. KPP w Iławie/archiwum.)

Pięć osób w wieku od 20 do 31 lat działało w szajce, zajmującej się sprzedażą narkotyków, byli to zarówno mężczyźni, jak i kobiety- wynika z ustaleń iławskich śledczych. Mieli sprzedać środki odurzające o łącznej wartości prawie 11 tysięcy złotych. Wszyscy usłyszeli już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci wspólnie z prokuraturą prowadzili dochodzenie przeciwko mieszkańcom powiatu. 

- Funkcjonariusze podczas czynności operacyjnych ustalili, że dwóch mieszkańców Iławy posiada narkotyki. Policjanci przeprowadzili postępowanie oraz przesłuchali wielu świadków. W trakcie czynności ustalili, że osoby te nie działały same - mówi asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Okazało się, że ich trzej znajomi, zarówno kobiety, jak i mężczyźni w wieku od 20 do 31 lat również posiadali i sprzedawali narkotyki. 

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im łącznie 12 zarzutów. Policjanci ustalili, że mieszkańcy powiatu iławskiego sprzedali narkotyki za prawie 11 tysięcy złotych.

Zgodnie z art. 59 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, każdy „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”.

REKLAMAMozart2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Tadeusz 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

    Domin przecież na służbie po L4 pojechał. A Tu taka fotka? Hmmmm

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4594 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)