REKLAMADPK

(Fot. materiały prasowe.)

Kazik- artysta kultowy, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, zawita do Iławy! Muzyk przyjedzie do naszego miasta w styczniu nowego roku na zaproszenie klubu muzycznego IOWA Music Bar.

Są już dostępne bilety, które w przedsprzedażowej cenie 69 zł można zamawiać drogą mailową (iowamusicbar@gmail.com). Koncert Kazika i Kwartetu ProFroma zaplanowano na 26 stycznia.

KAZIK & KWARTET PROFORMA W IŁAWIE! (za organizatorem):

Jedyny pięcioosobowy Kwartet w Polsce, a być może na świecie, obecnie koncentruje się przede wszystkim na własnych piosenkach, jednak od samego początku działalności ma w repertuarze własne opracowania utworów Jacka Kaczmarskiego, tria Kaczmarski-Gintrowski-Łapiński oraz wszystkich piosenek Stanisława Staszewskiego. Zespół wykonuje też utwory Georgesa Brassensa (w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego) oraz Nicka Cave`a i Toma Waitsa, w autorskich tłumaczeniach Przemysława Lembicza.

W marcu 2012 Kwartet zaprosił Kazika Staszewskiego - wokalistę zespołu Kult, do wspólnego wykonania kilkunastu piosenek autorstwa Stanisława Staszewskiego podczas jednego z koncertów. Ten, w zamierzeniu jednorazowy, projekt zaowocował opracowaniem wspólnego programu koncertowego złożonego z piosenek Taty oraz kilku piosenek Kazika rzadko bądź nigdy niewykonywanych na żywo, kolejnymi koncertami w tym składzie, a ostatecznie powołaniem do życia pełnoprawnego projektu Kazik & Kwartet ProForma.

Skład:

  • Kazik Staszewski – śpiew,
  • Przemysław Lembicz – gitara, śpiew,
  • Piotr Lembicz – gitary,
  • Wojciech Strzelecki – kontrabas, gitara basowa, śpiew,
  • Marcin Żmuda – instrumenty klawiszowe, śpiew,
  • Marek Wawrzyniak – perkusja.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8776 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)