REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 listopada 2018, 10:43 komentarzy 3

(Fot. Czytelnik.)

Usterka techniczna była przyczyną zabrudzenia olejem silnikowym chodnika przy Alei Jana Pawła II w Iławie. Po odebraniu i zweryfikowaniu informacji w tej sprawie spółka EKO, właściciel pojazdu, zobowiązała się do usunięcia plam.

Informację w tej sprawie otrzymaliśmy w piątek, 23 listopada, wcześnie rano. Zgłosił ją Czytelnik, załączając zdjęcia i komentując: 

Tak wyglądają chodniki przy Alei Jana Pawła II- po firmie, która zbiera nadmiar ziemi z poboczy. Całość zalana olejem.

Wskazana ulica, zwana czasem obwodnicą, jest w zarządzie gminy miejskiej Iława. Sprawę zgłosiliśmy zatem do iławskiego magistratu. Julia Bartkowska z Wydziału Bieżącego Utrzymania Urzędu Miasta w Iławie podziękowała za zgłoszenie i przekazała informację dotyczącą zabrudzenia chodnika spółce EKO. Wykonywała ona w tym miejscu, na zlecenie miasta, prace związane z bieżącym utrzymaniem. Przedsiębiorstwo zweryfikowało treść zgłoszenia.

Jak przekazała Julia Bartkowska, okazało się, iż faktycznie miała miejsce usterka pojazdu należącego do EKO, której skutkiem był wyciek oleju. Przedsiębiorstwo zobowiązało się do zneutralizowania substancji i usunięcia plam.

Plamy oleju na chodniku przy Alei Jana Pawła II w Iławie- przedsiębiorstwo wykonujące roboty na rzecz miasta zobowiązało się do ich usunięcia.
Zdjęcia: Czytelnik- nadesłane.

abs2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Rfjjhfhbr 3 7 miesięcy temuocena: 67% 

    Może tak ktoś zainterweniuje w sprawie strasznego syfu w każdy weekend pod kebabem. Żrą na parkingach i na placach zabaw w papiery pod nogi. Kultura klientów śmieciowego żarcia. To, że robicie z żoładków śmietniki to nie znaczy że z miejsc publicznych można śmietnik zrobić.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Mieszkaniec 2 7 miesięcy temuocena: 50% 

    To i tak ze te zabytki miały olej.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Wtajemniczony 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

    Ta firma ma cały czas "usterki techniczne pojazdów" Gdzie się nie pojawią tam plamy oleju a to nie koniec, bo zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Pkt.8, ppkt.2 (Specyfikacja techniczna) firma będzie jeszcze musiała rozścielić warstwę ziemi urodzajnej, gdyż wszyscy wiemy że na piasku trawa będzie mizerna, wręcz zielsko wyrośnie. Tak czy siak za zaoferowaną kwotę na przetargu zobowiązali się uzupełnić ziemię urodzajną. Czy ktoś zwrócił uwagę na pozarywane miejscami opaski bezpieczeństwa przez pojazdy tej firmy na Alei Jana Pawła? Myślę że Nowy Pan Burmistrz należycie dopilnuje tematu.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5866 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)