Santander

(Fot. materiały prasowe.)

Wspólna Iława oraz Hotel Stary Tartak zapraszają na ostatnie z cyklu trzech spotkań w ramach Iławskich Spotkań Podróżniczych "4 Strony". - Tym razem nasz gość, Krzysztof Nodar Ciemnołoński, zabierze nas w podróż do Gruzji - zapowiadają organizatorzy.

- Wszyscy twierdzą, że w Gruzji byli, wielu twierdzi, że po tygodniu poznali ją już doskonale, inni głoszą, że Gruzja się skończyła, jak Metallica na "Kill ’Em All", a jej dzisiejsze oblicze to już tylko wydmuszka dla masowej turystyki. A co, jeśli w tym wariackim kaukaskim kraju, gdzie wszystko stoi na głowie, są jeszcze miejsca, do których rzadko ktoś dociera, pogranicza, w których żyją różne narody i grupy etniczne? Wioski, jeziora i wąwozy, o których nie mieliście pojęcia? Zapraszam na mój gruziński wieczór śladem prawdziwej dzikości i niezadeptanych bezdroży, śladem ormiańskich uchodźców i azerbejdżańskich pasterzy, śladem meczetów w górskich wioskach i przedchrześcijańskich wierzeń, szlakiem opowieści i zabytków, do których mało kto dociera! - mówi Krzysztof Nodar Ciemnołoński, autor bloga PolakoGruzin.pl.

h

Tradycyjnie już spotkanie zakończy się konkursem, w którym do zdobycia będą książki.  

Spotkanie odbędzie się w środę, 28 listopada, o godz.18.00 w sali przy restauracji Stary Tartak. Wstęp jest bezpłatny. 


Dofinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie w Iławie, tj. Stowarzyszenia "Przystań" oraz z Urzędu Gminy Miejskiej Iława.

REKLAMAZDZ

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAkoncert
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7524 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)