REKLAMABiuro
REKLAMALADY D

(Fot. Info Iława.)

Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Image w Iławie obchodzi już drugie urodziny. To okazja do świętowania wspólnie z klientkami i przyjaciółmi. W imieniu Instytutu zapraszamy do jego przestronnych, komfortowych wnętrz już w najbliższą sobotę, 1 grudnia. Na wszystkich gości czeka mnóstwo atrakcji.

Dwa lata działalności- ten czas wystarczył, by Instytut Image, mieszczący się w Rezydencji Stary Spichlerz, zasłynął z najwyższej jakości sprzętu, będącego gwarancją widocznych efektów, kosmetyków najlepszych, godnych zaufania marek oraz wysoko wykwalifikowanej, życzliwej kadry. Instytut stale się rozwija, wprowadzając do oferty nowe terapie i wzbogacając swoje wyposażenie o kolejne nowoczesne urządzenia. Tym również zyskuje stale rosnące grono zadowolonych klientek. Należysz do tego grona? A może dopiero chciałabyś poznać ofertę Image? W najbliższą sobotę odwiedź Instytut, a skorzystasz z licznych atrakcji.

- Przygotowaliśmy m.in. liczne promocje i atrakcyjne zniżki na kosmetyki. Zabiegi dostępne będą w korzystnych pakietach - informuje załoga Image. - Do tego będzie można skorzystać z konsultacji i odwiedzić nasze gabinety. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku oraz niespodzianek i nagród. Zapraszamy serdecznie!

DRUGIE URODZINY INSTYTUTU IMAGE W IŁAWIE

  • Sobota, 1 grudnia, w godzinach 10-15.
  • Iława, ul. Sobieskiego 14 (Rezydencja Stary Spichlerz).

g

Artykuł reklamowy.

REKLAMAmydlarnia
REKLAMAJustyna
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPAŁAC3
REKLAMAwalentynki
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.682 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)