REKLAMAsuperpolisa
Paszynin2
Marek Kałuża.

Marek Kałuża. (Fot. archiwum własne.)

Miłośników różnych dziedzin sztuki zapraszamy na sobotni wernisaż wspólnej, interdyscyplinarnej wystawy lokalnych twórców, zrzeszonych w Stowarzyszeniu Twórców Kultury Regionu Iławskiego Ist-Art. 

Aktualnie Stowarzyszenie skupia 17 osób. Jego pomysłodawcą i założycielem był w 2000 roku rzeźbiarz Marek Kałuża, pełniący funkcję prezesa.

- Jesteśmy najstarszym stowarzyszeniem kulturalnym w powiecie iławskim. W czasie naszej działalności mieliśmy swoje wzloty i upadki, ale działamy nieprzerwanie, łącząc nasze pasje i wzajemnie motywując się do jeszcze bardziej wytężonej i owocnej pracy artystycznej... - mówi Marek Kałuża. - W sobotę, 1 grudnia o godzinie 15:00 w galerii sztuki w amfiteatrze miejskim otworzymy wspólną wystawę, poświęconą różnym dziedzinom sztuki.

Będzie można obejrzeć dzieła rzeźbiarskie, malarskie, witraże, metaloplastykę i biżuterię. Wstęp jest wolny, w imieniu twórców- zapraszamy.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4444 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)