REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 grudnia 2018, 08:40 komentarzy 9

(Fot. Wiesław Raczkowski.)

Tradycyjnie od wielu lat GKS Wikielec organizuje spotkanie braci piłkarskiej oraz trenerów. Jest okazją do podsumowania zakończonych rozgrywek rundy jesiennej, wymienienia swoich spostrzeżeń i przemyśleń, integracji. Tegoroczna edycja balu odbyła się w Wikielcu 30 listopada.

Nie zabrakło poczęstunku i akcentów muzycznych: wystąpił Siwy, a gwiazdą wieczoru był zespół CI-HO.
Na spotkanie w świetlicy wiejskiej w Wikielcu przybyli zawodnicy, trenerzy, klubowi działacze. Byli też zaproszeni goście, sponsorzy, byli trenerzy Wikielca, w tym Wojciech Tarnowski i Arkadiusz Klimek. Oto kilka wypowiedzi działaczy, sponsorów i piłkarzy, zebranych podczas imprezy.

Krzysztof Sadowski

Chciałbym przede wszystkim podziękować wszystkim sponsorom, którzy wspomagają nasz klub. Dziękuję wszystkim piłkarzom i trenerom pracującym w klubie za osiągnięte wyniki sportowe. Walczymy do końca- będziemy chcieli zająć jak najwyższe miejsce w tych rozgrywkach. 

Mariusz Jajkowski

Sytuacja w ligowej tabeli jest dobra. Co prawda Concordii nie dogonimy, ale z Motorem możemy jeszcze powalczyć. Wywalczenie drugiego miejsca może być realne w tym sezonie. W klubie panuje dobra atmosfera- to cieszy i napawa entuzjazmem.

Wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński

Dziękuje za zaproszenie na tę imprezę. Najważniejsze, że jest dobra atmosfera w klubie. Jestem zadowolony z faktu, że mamy bardzo dobrą drużynę, która z powodzeniem walczy w czwartej lidze i walczyła też na trzecioligowym poziomie. Jest to bardzo duże wyzwanie dla każdego, ale też olbrzymia satysfakcja, że klub wiejski, GKS LZS Wikielec, walczy z czołowymi zespołami z naszego województwa oraz pokazuje się na arenie międzywojewódzkiej. Wspólnie możemy zawsze zdziałać więcej i osiągnąć zamierzone cele. Szacunek należy się także działaczom Wikielca, że robią dobrą robotę sportową. Cieszy wynik i cieszy gra Wikielca w IV lidze. Te sukcesy to sukcesy całej sportowej braci z naszej gminy i oczywiście Wikielca. Zajmujemy wysokie lokaty we współzawodnictwie sportowym w kraju oraz w województwie, to cieszy. Myślę, że nasza współpraca będzie zawsze układać się wzorowo. Życzę klubowi GKS LZS Wikielec samych sukcesów sportowych w tym roku oraz w przyszłym. Dziękuję trenerom, piłkarzom i działaczom za osiągnięte w tym roku wyniki sportowe.

Jacek Stybowski (jeden ze sponsorów GKS-u Wikielec)

Jest to mój kolejny Bal Piłkarza. Cieszę się, że jest dobra atmosfera w klubie, a zespół zajmuje wysoką lokatę w IV lidze i rozgrywa dobre mecze. Bardzo dobrze spisuje się także młodzież Wikielca, to wszystko napawa dobrą energią sportową. Jesteśmy taką wielką rodziną Wikielca. Gratuluję działaczom klubowym, którzy prowadzą ten klub, widzę też dobrą współpracę z samorządem gminnym. Jestem pod ogólnym bardzo dobrym wrażeniem.

Paweł Tomkiewicz (zawodnik GKS-u Wikielec)

Mamy mały niedosyt, mogłoby być jeszcze lepiej. Myślę, że zespół z Elbląga, który jest liderem tabeli, leży w zasięgu naszych możliwości. W Elblągu pokazaliśmy kawał dobrego futbolu i mogliśmy wygrać. Gospodarze strzelili nam bramkę w ostatniej minucie i to z rzutu karnego. Gramy jak zawsze o zwycięstwo, ja mam na koncie najwięcej bramek. Cieszę się z tego powodu. A tak przy okazji pozdrawiam wszystkich kibiców Wikielca!

Remigiusz Sobociński (piłkarz GKS-u Wikielec)

Jak zawsze bardzo udana impreza zorganizowana dla piłkarzy: fajna atmosfera, świetne towarzystwo. Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować panu Jackowi Stybowskiemu, który ufundował dla moich zawodników nowe stroje piłkarskie oraz dla każdego zawodnika kalendarz na nowy rok. W lidze będziemy walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli.

Opracował: Wiesław Raczkowski.

Bal Piłkarza 2018 w Wikielcu w obiektywie.

Piłkarze, trenerzy, działacze, sponsorzy i przyjaciele GKS-u Wikielec bawili się na Balu Piłkarza 2018.

Ilość zdjęć 17

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAabs2

9Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~J4JC4RZ 9 5 miesięcy temu

  Ale wy się tak podniecacie 4:0 jak my 7:1 więc o co wam wszystkim chodzi? Pod każdym artykułem który się pojawia o GKS'ie jest napis o 4:0. Jest 0:0 jeżeli chodzi o wygrane,zobaczymy się w następnym sezonie. Pozdrawiam.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sławomir 8 5 miesięcy temuocena: 33% 

  Żyjcie sobie tym 0:4, zagłuszając początek 4 ligi i 7:1, oraz to że Wikielec "zabiera" ludzi Jeziorakowi. Polecam wizytę u psychologa/ psychiatry bo na każdym sportowym kroku się teraz podniecacie. Nie pozdrawiam.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sławomir 7 5 miesięcy temu

  Nie, nie kole, tylko cały czas jest paplanina że wygraliście 4:0, i coś tak myślę że jest to po prostu wyparcie, i naprawdę polecam wizytę u specjalisty. Nie pozdrawiam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~vivon 6 5 miesięcy temuocena: 0% 

  Sławek żyłka cała bo tak się napiąłeś że mogła strzelić :P :P Widać kto tu żyje tylko że 7-1 Prawda w oczy kole ;P

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Qqq 5 5 miesięcy temuocena: 25% 

  Ojej tak boli to 7:1 nadal.. Największe marzenie Jezioraka zdobyte, wygrać z Wikielcem.. A impreza była zajebista jak wszyscy piłkarze z Wikielca.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~XXX 4 5 miesięcy temuocena: 89% 

  Podniecajcie się nadal tylko to wam zostanie :P Napisz jeszcze na każdym przystanku to 7-1

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~FAN (J) 3 5 miesięcy temuocena: 77% 

  Świętowali tak niską porażkę z Jeziorakiem !!! :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janko 2 5 miesięcy temuocena: 50% 

  hehe...piłkarze = biegaczo-kopacze

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mark 1 5 miesięcy temuocena: 55% 

  cos miny mieli nietęgie to chyba przez 0:4 z Jeziorakiem ...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0044 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)