REKLAMAGaleria Jeziorak

(Fot. Info Iława.)

Dzisiaj pierwszy dzień grudnia- stopniowo coraz więcej wokół nas klimatu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W tę atmosferę wpisał się zorganizowany w Galerii Jeziorak w Iławie happening Motomikołaje 2018 "Paka dla zwierzaka".

Sobotnia akcja połączyła ze sobą dwie pasje, a do tego rodzinną atmosferę i zabawę. Skierowana była do pasjonatów jazdy na dwóch kółkach (motocykliści przybyli licznie, przebrani za Mikołajów), a także przyjaciół czworonogów, którzy wspierali zbiórkę na rzecz podopiecznych iławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt OTOZ Animals w Iławie. Nie zabrakło wolontariuszy i pracowników przytuliska, którzy prowadzili kwestę i zbiórkę karmy, a także licytację zdjęć czworonogów oraz innych gadżetów, z których dochód przeznaczony zostanie na poprawę warunków, w jakich przebywają zwierzęta w schronisku.

Ponadto odbył się m.in. wspólny spacer wokół Małego Jezioraka z czekającymi na adopcję psami- była to okazja, by osoby rozważające przygarnięcie danego czworonoga mogły się z nim oswoić i przełamać barierę. Do dyspozycji chętnych był też symulator jazdy na jednym kole. Organizatorzy częstowali też pożywną grochówką, przygotowaną przez Bar Bistro, a dla dzieci nie zabrakło waty cukrowej i wspólnych zdjęć z maskotkami oraz kącika plastycznego i animacji.

1719,04 zł- tyle w wyniku akcji udało się zebrać dla zwierzaków w iławskim schronisku.

"Paka dla zwierzaka"- iławianie w Galerii Jeziorak pomagali podopiecznym iławskiego schroniska przetrwać zimę.
Zdjęcia: Info Iława.

Motomikołaje w Galerii Jeziorak.

Ilość zdjęć 27

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAkoncert
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.219 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)