REKLAMAx-moto
REKLAMAMartex_nowa
Auto Handel Trans Cars Susz, ILF 2018/2019.

Auto Handel Trans Cars Susz, ILF 2018/2019. (Fot. Wiesław Raczkowski.)

Auto Handel Trans Cars Susz to kolejna ekipa ILF, którą prezentujemy w nowym sportowym cyklu na portalu www.infoilawa.pl. W Iławskiej Lidze Futsalu są debiutantami, ale wcześniej zdobyli spore doświadczenie, grając w halówkę na suskim pakiecie.

Auto Handel Trans Cars Susz to ekipa grająca w grupie A Iławskiej Ligi Futsalu 2018/2019. Aktualnie, po czterech meczach, zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów i bilansem bramkowym 18:10. Drużynie poszło rewelacyjnie 25 listopada, gdy zainaugurowano rozgrywki (dwa zwycięstwa). Natomiast tydzień później zespół doznał dwóch porażek. 

- W pierwszym ze spotkań stoczyliśmy wyrównany pojedynek z zespołem FC Domki Wikielec, ale już z drużyną PUI Dzieniszewski przegraliśmy wyraźnie - wspomina mecze z 2 grudnia Hubert Pacocha, zawodnik Auto Handel Trans Cars Susz. - Te spotkania pokazały nam, że przed nami jeszcze sporo pracy, musimy jeszcze lepiej się zgrać. Nasz zespół zebrał się dopiero kilka tygodni temu i dlatego nadal wymagamy zgrania. 

W Iławskiej Lidze Futsalu drużyna występuje po raz pierwszy, wcześniej trzykrotnie brała udział w halowych rozgrywkach w Suszu. Skład w każdym sezonie ulega zmianie. Spora rotacja zawodników- to powód, dla którego zespołowi trochę brakuje wspomnianego zgrania. 

- Dziękuję szefowi firmy Auto Handel Trans Cars z Susza, zajmującej się importem samochodów z Niemiec za pomoc finansową - dodaje Hubert Pacocha. - Specjalne podziękowania należą się też Damianowi Czarnowskiemu, który to wszystko organizuje i mobilizuje nas. To dzięki niemu zebraliśmy się i gramy w ILF. Naszym celem jest walka o pierwszą czwórkę. To trudny do osiągnięcia, ale realny cel. Będziemy walczyć do końca.

Auto Handel Trans Cars Susz występuje w składzie: Hubert Pacocha, Hubert Meller, Damian Czarnowski, Jonasz Lewandowski, Mateusz Żurański, Radosław Wolski, Łukasz Margalski, Łukasz Święty, Błażej Pokojski.

Opracował: Wiesław Raczkowski.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.638 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)