REKLAMANotus_nowa

(Fot. Info Iława.)

Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie obchodzi dzisiaj jubileusz 25-lecia. Tak się złożyło, że akurat w tym wyjątkowym czasie WTZ zmienił siedzibę, przenosząc się z zajmowanego przez wiele lat budynku przy ulicy 1 Maja do pomieszczeń nowego Centrum Aktywności Lokalnej. To właśnie w poprzemysłowej, zrewitalizowanej hali mieszczącej się na ulicy Wiejskiej 2d zorganizowano rocznicowe uroczystości z udziałem pracowników i podopiecznych WTZ oraz licznych zaproszonych gości, w tym samorządowców i przyjaciół Warsztatu.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie jest formą rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym lub znacznym. W naszym mieście prowadzi go Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Iławie- już od 25 lat.

Właśnie ta okrągła rocznica była okazją do uroczystego spotkania w Centrum Aktywności Lokalnej. W programie wydarzenia przewidziano wystąpienia tzw. self-adwokatów, czyli osób niepełnosprawnych występujących w swoim własnym imieniu- w charakterze rzeczników swoich praw, podziękowania, wystąpienia zaproszonych gości i poczęstunek oraz zwiedzanie nowego obiektu.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Iławie wchodzi w drugie ćwierćwiecze swojej działalności i jednocześnie otwiera kolejny rozdział w swojej historii w nowej siedzibie. Życzymy wielu kolejnych lat owocnej pracy.

Na jubileuszu z okazji 25-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Iławie.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Jubileusz 25-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Iławie. Centrum Aktywności Lokalnej, 6 grudnia.

Ilość zdjęć 26

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4233 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)