REKLAMAWyspa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 grudnia 2018, 14:54 komentarzy 2

(Zdjęcia: sekcja lekkoatletyczna dla dzieci i młodzieży przy Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu.)

Sześcioro reprezentantów gminy Susz było wśród 350 uczestników III Halowych Mistrzostw Czwartków Lekkoatletycznych, rozegranych 13 grudnia w ośrodku przygotowań olimpijskich w Spale. Na tych zawodach rangi halowych mistrzostw Polski udało się im wywalczyć dwa medale.

Z sześciorga zawodników i zawodniczek z Susza aż czworo uplasowało się w pierwszej dziesiątce w swojej konkurencji.

Najlepiej poszło Paulinie Skrzyniarz. Uczennica suskiej podstawówki i zawodniczka sekcji lekkoatletycznej przy suskim CSiR zdobyła srebrny medal w biegu na 300 metrów. Reprezentantka Susza uzyskała czas 46.03 sekundy.

Brązowy medal przywiozła do Susza Anna Domańska, koleżanka Pauliny ze szkoły i z sekcji. W dal skoczyła na odległość 4,43 m. 

Miejsca w pierwszej dziesiątce w swojej konkurencji zdobyli też Milena Kaminiecka (szósta w biegu na 600 metrów) i Michał Paliński (dziewiąty w biegu na 1000 m).

Ponadto Weronika Brzuszkiewicz w biegu na 300 m była 20., a Amelia Kaca na tym samym dystansie zajęła 25. miejsce.

- Serdecznie dziękuję dyrektorom szkół za zwolnienie dzieci z zajęć lekcyjnych, rodzicom za wyrażenie zgody na uczestnictwo w zawodach, a dyrektorowi CSiR w Suszu Jarosławowi Piechotce za zorganizowanie wyjazdu na mistrzostwa. Dla wszystkich startujących- wielkie gratulacje! - mówi Andrzej Szysler, nauczyciel Zespołu Szkół imienia Ireny Kosmowskiej w Suszu i instruktor pracujący z młodymi lekkoatletami w sekcji działającej przy centrum sportu.

Zdjęcia: sekcja lekkoatletyczna dla dzieci i młodzieży przy Centrum Sportu i Rekreacji w Suszu.

REKLAMAMozart2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Trener piłkarski 2 8 miesięcy temu

    No dobrze, że coś się u was dzieje w la. Ale nie widać u was działającej prawdziwej sekcji tej dysypliny i wyników w kategorii juniorowskicj jak ma Lubawa czy Nowe Miasto, a dawniej Iława. Nie ma wiekszego zła dla rozwoju talentu od wyciskania wynikow przed ukonczeniem szkoły podstawowej a jeszcze w klasie 4-6 tej. Ci ktorzy zakwalifikowali się na finały ogólnopolskie czwartków, musieli mocno trenować, a nie bawic sie w lekkoatletykę.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Jannka 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

    Trener, mam wrażenie, że piszesz aby pisać jakieś głupoty. Od czegoś trzeba zacząć, by wyniki juniorskie były. Nie sądzę, że 3-4 treningi w tygodniu były wielkim wyczynem w takim wieku. A nie sądzę, by Pan Andrzej robił dzieciakom więcej treningów lub niedostosowanych do wieku. I najważniejsze, skoro przedstawiasz się Pan jako Trener Piłkarski. To czy w okręgu Iława, Susz, NML czy Lubawa jakaś drużyna ma wyniki rangi Mistrzostw Polski? Sami kopiecie tą piłkę bez większych efektów i wyników a wytykasz Pan takie rzeczy budującej się sekcji w Suszu!! Wstyd!! Zamiast wspierać i cieszyć się, że ktoś podjął się tej ciężkiej pracy to tylko dobić i zniechęcić!! Masakra, dalej utwierdzam się że trenerzy piłki nożnej to nie mają nic wspolnego ze sportem.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5899 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)