REKLAMAKaren
Animex Iława, ILF 2018/2019.

Animex Iława, ILF 2018/2019. (Fot. Wiesław Raczkowski.)

Przywracają do życia futsalowe tradycje iławskiego Animexu. Zespół o takiej nazwie w Iławskiej Lidze Futsalu 2018/2019 przede wszystkim zbiera doświadczenie i uczy gry, ale też nie boi się żadnego przeciwnika. "Zawsze gramy do końca i każdemu staramy się urwać punkty" - przybliżają swoją filozofię gry zawodnicy Animexu Iława.

Animex Iława jest w grupie A Iławskiej Ligi Futsalu 2018/2019. Aktualnie zajmują 6. lokatę z bilansem bramkowym 22:59.

Informacje o ekipie przybliża kierownik zespołu Grzegorz Sroka

Zespół Animexu składa się głównie z pracowników zakładu w Iławie, ale też innych zawodników. Celem jest przede wszystkim gra- chcemy czasami sprawić psikusa renomowanym zespołom i urwać im jakieś punkty. Każdy zdobyty punkt na boisku jest dla nas na wagę złota.

Gramy dzięki prezesowi Animexu, który opłacił nam wpisowe oraz wyposażył w stroje. 

Animex swego czasu miał taką zakładową ekipę, która grała w iławskiej halówce, graliśmy kiedyś w II lidze. Potem nie było chętnych do grania, a teraz nastąpiła mała reaktywacja. Cały czas uczymy się grać. Walczymy do końca!

Zespół Animex Iława tworzą: Daniel Mężykowski, Dawid Nowicki, Bartłomiej Lange, Krzysztof Meler, Radosław Sobkowiak, Szymon Sarnowski, Jakub Łopatyński, Krzysztof Konopek, Remigiusz Próchniewski, Piotr Misiak, Grzegorz Marchlewski. Kierownik zespołu- Grzegorz Sroka.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5272 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)