REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 stycznia 2019, 13:09 komentarzy 12
Na zdjęciu Bartosz Kołecki jest tuż za Roksaną Węgiel, zwyciężczynią ostatniej edycji Eurowizji Junior.

Na zdjęciu Bartosz Kołecki jest tuż za Roksaną Węgiel, zwyciężczynią ostatniej edycji Eurowizji Junior. (Fot. TVP2.)

Rozwija się kariera pochodzącego z Iławy tancerza. Jego umiejętności docenili organizatorzy "Sylwestra Marzeń z Dwójką", zapraszając do udziału w tej najchętniej oglądanej tego typu imprezie w Polsce. Bartosz Kołecki na wielkiej scenie w Zakopanem tańczył razem z młodymi artystami uznanej grupy Volt, założonej i prowadzonej przez Agustina Egurrolę.

Za nami sylwestrowa noc. Dla wielu osób to czas szaleństwa na parkiecie. Tak właśnie było w przypadku pochodzącego z Iławy Bartosza Kołeckiego, z tym że chłopak był jednocześnie na największej w Polsce imprezie sylwestrowej i... w pracy. Wielokrotnie wychodził na scenę, by wspólnie z innymi tancerzami uatrakcyjniać występy polskich i zagranicznych gwiazd różnorodnymi choreografiami. 

Tańczył m.in. do utworu „La Louze”.

- To megahit grupy, w skład której wchodzą włoski DJ NRD1 oraz wokaliści i song writerzy – Eon Melka i FRANK-O. Przebój podbił listy przebojów w Polsce, Włoszech, Rosji i wielu innych krajach. Królował na klubowych parkietach. Shanguy udowodnił w Zakopanem, że doskonale radzi sobie z rozruszaniem publiczności - przybliża szczegóły telewizyjna "Dwójka".

Bartosza widzowie "Sylwestra Marzeń z Dwójką" widzieli też na scenie m.in. z Roksaną Węgiel, która piosenką „Anyone I Want to Be” wygrała Eurowizję Junior w Mińsku.

To kolejny krok w rozwijającej się karierze pochodzącego z Iławy 27-latka. A jak długo trzeba trenować, by zatańczyć na takiej scenie i na takiej imprezie jak w Zakopanem? 

- Swoją przygodę z tańcem Bartosz rozpoczął w wieku 6 lat w klubie tańca towarzyskiego "Gracja" w rodzinnej Iławie. To, co na początku wydawało się formą spędzania wolnego czasu, przeobraziło się w pasję pochłaniającą zdecydowaną większość życia. Bartek przez kilkanaście lat zajmował się wyłącznie tańcem towarzyskim, zdobył klasę taneczną A w obu stylach latynoamerykańskim i standardowym. Rywalizował na polskich i zagranicznych turniejach - przybliża sylwetkę tancerza agencja taneczna Agustina Egurroli, z którą 27-latek współpracuje. - Zawsze jednak chciał spróbować swoich sił na scenie. Interesowały go również inne techniki taneczne i tak w lutym 2016 r. dołączył do grupy TV Project. To właśnie dzięki temu ma okazję rozwijać wszechstronnie swój warsztat taneczny oraz brać udział w najważniejszych tanecznych projektach jak program „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Udało mu się również wystąpić z Grupą Volt w takich programach jak "Jaka to melodia", "The Voice of Poland" czy „Top Model" oraz u boku takich gwiazd jak Edyta Górniak czy Beata Kozidrak.

Bartoszowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nowym, 2019 roku.

Tu Bartosz podczas tańca do utworu "La Louze". Występów było więcej, to tylko przykłady.

REKLAMAMozart2

12Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~waldir69 12 3 miesiące temuocena: 100% 

  Teraz Pan Bartosz jest regularnie widywany w programie Dance Dance Dance gratulacje :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~info 11 5 miesięcy temu

  Pewnie info iława go wychaczyło w tv jak tańczył :P

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~waldir69 10 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Gratulacje panie Bartoszu. :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Trener piłkarski 9 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Proszę Panstwa! Tak własnie tu na dołach, w sekcyjkach mini, ale z zaangażowanymi nuczycielami trenerami kiełkują telenty. By znaleźć uzdolnienie konieczne jest odkrywanie przez cwiczenia ukrytych uzdolnien. Macie przykład Kuptela czy Jankowskiego. Jednak zbyt nisko sekcje są finansowane.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nina 8 5 miesięcy temu

  brawo dla Gracji, Brawo dla Bartosza Kołeckiego

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~John 7 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Jak zwykle szukanie dziury w całym. ..Brawo Chłopaku spełniał swoje marzenia...każdy ma swoją drogę śpiew,taniec ,sport etc

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~TS 6 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Super Gracja ilawa to świetny klub z profesjonalnymi trenerami brawo dla Bartosza . Dziś w klubie tańczy sporo dzieci a także osób dorosłych.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 5 5 miesięcy temuocena: 50% 

  Jeśli dla kogoś "sylwester z dwójką'' czy innym stacjami jest sylwestrem marzeń to ja nie mam pytań. Nawet mi nie jest żal.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SB 4 2 miesiące temu

  Rozejrzyj się po internecie a dowiesz się więcej....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do a 3 5 miesięcy temuocena: 83% 

  Jedź do Donbasu tam się rozerwiesz- dosłownie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gość 2 5 miesięcy temuocena: 67% 

  Włącz sobie Kiepskich, to na twoim poziomie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tadek 1 5 miesięcy temuocena: 72% 

  Tak zatytułowana ten koncert) jest to jego nazwa. nie chodzi o to że to czyjeś marzenia. pod takim hasłem odbyło się to wydarzenie. wydawalo się to oczywiste ale jak widać nie jest..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMADzień dziecka
REKLAMASkład opału
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.586 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)