wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 stycznia 2019, 09:17

(Fot. Wiesław Raczkowski.)

Zgodnie z wieloletnią tradycją oldboje Jezioraka Iława zorganizowali w Nowy Rok o godzinie 12:00 towarzyski mecz piłkarski.

Wynik spotkania był mniej ważny, liczyła się wspólna, dobra zabawa.

- Dla byłych zawodników Jezioraka jest to taki relaks po sylwestrowych szaleństwach. Spotykamy się, by pograć w piłkę - stwierdził Leszek Dudkiewicz, który od lat zaprasza na noworoczne sportowe spotkanie.

Strzelcem pierwszej bramki noworocznego meczu został znany zawodnik Iławskiej Ligi Futsalu Dariusz Zalewski, czyli popularny "Zulus", a gol padł w pierwszej połowie spotkania, około 15 minuty.

Nowy Rok na boisku spędzili też m.in. Leszek Dudkiewicz, Krzysztof Gaćkowski, Marek Witkowski, Andrzej Rykaczewski, Dariusz Kamiński, Sławomir Przytuła, Arkadiusz Karpiński, Karol Górski, Artur Rafiński, czy Andrzej Buk. W meczu wzięli udział również znajomi, przyjaciele i członkowie rodzin oldbojów Jezioraka Iława.

Uczestnikom noworocznego meczu i wszystkim ludziom sportu z Iławy i powiatu iławskiego - szczęśliwego nowego, 2019 roku!