REKLAMAKleks2

Przed Nowym Rokiem przychodzi czas na refleksję, czy zmienić coś w swoim życiu. Każdy moment jest jednak dobry na zmianę, zwłaszcza w kwestiach zdrowotnych. Jednym z najczęstszych noworocznych postanowień jest odchudzanie. Na początku roku chętnie zmieniamy złe przyzwyczajenia żywieniowe, mamy dużo zapału i motywacji do zrzucenia zbędnych kilogramów. Determinacji nie wystarcza jednak na długo, zwłaszcza, gdy cel dotyczy pozbycia się więcej, niż 5 kilogramów. Wówczas najlepszym wsparciem i motywatorem jest dietetyk.

Dołącz do akcji „Nowy Rok – Nowa Ty” i zmień siebie oraz życie swoje i bliskich na zdrowsze!

Podejmowałeś już próby odchudzania i za każdym razem kończyły się fiaskiem? Nie jesteś jedyny! W trakcie diety wsparcie jest niezbędne, ktoś, kto Cię wysłucha, zmotywuje i podtrzyma na duchu. Ktoś, kto w Ciebie uwierzy, powie, że się uda i wesprze niezależnie od wyniku. Ten ktoś przejdzie z Tobą przez całą drogę odchudzania i doprowadzi Cię do mety sukcesu. To właśnie Dietetyk NATURHOUSE.

Jak zrobić pierwszy krok? To proste!
Zacznij odchudzanie od bezpłatnej konsultacji z dietetykiem!
Styczeń Miesiącem Spełniania Postanowień z NATURHOUSE!

Zadbaj o zdrowie własne i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki z naszym specjalistą. W ramach spotkania Pani Dietetyk Marta Zdunkiewicz wykona pomiary antropometryczne, badanie składu ciała oraz przeprowadzi wywiad zdrowotny i żywieniowy. Pomoże to zidentyfikować przyczyny nadmiaru kilogramów lub innych problemów zdrowotnych wynikających ze sposobu żywienia. Każdy, kto skorzysta z darmowej konsultacji w styczniu, otrzyma cenne wskazówki żywieniowe, wsparcie i motywację do walki o swoje zdrowie i samopoczucie.

Dodatkowo, przez cały styczeń istnieje możliwość zaproszenia naszego dietetyka do szkoły lub zakładu pracy w celu przeprowadzenia bezpłatnego wykładu na temat zdrowego odżywiania.

Zapisz się na bezpłatną konsultację → https://konsultacje.naturhouse-polska.pl/.

Nie zwlekaj! Zadbaj o siebie w Nowym Roku!

Centrum Dietetyczne NATURHOUSE
Kopernika 5

14-200 Iława
tel. 603 967 858
e-mail: ilawa@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00 – 16:00
Wtorek: 10:00 – 18:00
Środa: 12:00 – 19:30
Czwartek: 10:00 – 18:30
Piątek: 8:00 – 16:00

Reklama.

REKLAMAabs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Dzień dziecka
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4917 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)