REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 stycznia 2019, 12:29 komentarzy 1

(Fot. Kazik & Kwartet ProForma (Facebook).)

Na klubowej scenie IOWA Music Bar w Iławie przebój za przebojem. Tym razem klub na Broniewskiego zaserwuje fanom dobrej muzyki wizytę w naszym mieście legendarnego Kazika. Razem z nim wystąpią muzycy instrumentalnej formacji Kwartet ProForma. Zainteresowani? Nie przegapcie zabawy na portalu www.infoilawa.pl, w której do zdobycia są dwa podwójne zaproszenia na koncert.

Kwartet ProForma- jedyny pięcioosobowy Kwartet w Polsce, a być może na świecie. Obecnie koncentruje się przede wszystkim na własnych piosenkach, jednak od samego początku działalności ma w repertuarze własne opracowania utworów Jacka Kaczmarskiego, tria Kaczmarski-Gintrowski-Łapiński oraz wszystkich piosenek Stanisława Staszewskiego. Zespół wykonuje też utwory Georgesa Brassensa (w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego) oraz Nicka Cave`a i Toma Waitsa, w autorskich tłumaczeniach Przemysława Lembicza.
W marcu 2012 Kwartet zaprosił Kazika Staszewskiego - wokalistę zespołu Kult, do wspólnego wykonania kilkunastu piosenek autorstwa Stanisława Staszewskiego podczas jednego z koncertów. Ten, w zamierzeniu jednorazowy, projekt zaowocował opracowaniem wspólnego programu koncertowego złożonego z piosenek Taty oraz kilku piosenek Kazika rzadko bądź nigdy niewykonywanych na żywo, kolejnymi koncertami w tym składzie, a ostatecznie powołaniem do życia pełnoprawnego projektu Kazik & Kwartet ProForma.

Skład:
Kazik Staszewski – śpiew,
Przemysław Lembicz – gitara, śpiew,
Piotr Lembicz – gitary,
Wojciech Strzelecki – kontrabas, gitara basowa, śpiew,
Marcin Żmuda – instrument klawiszowe, śpiew,
Marek Wawrzyniak – perkusja.

Kazik & Kwartet ProForma już 26 stycznia w IOWA Music Bar w Iławie!
Bilety (w cenie 69 zł – 79 zł) do nabycia online, iowamusicbar@gmail.com.

KONKURS!

We współpracy z klubem IOWA Music Bar przygotowaliśmy dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl niespodziankę. Wśród zainteresowanych udziałem w zabawie osób rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na koncert. By wziąć udział w tym losowaniu, należy:

  • udostępnić konkursowy post na profilu portalu infoilawa.pl na Facebooku oraz w komentarzu pod nim wpisać lub oznaczyć osobę, którą uczestnik zabawy zaprosi na koncert.

f

Wyniki podamy na portalu za tydzień, 15 stycznia. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.

AKTUALIZACJA Z 15 STYCZNIA: WYNIKI

Miło nam poinformować, że tym razem szczęście uśmiechnęło się do następujących osób:

  • Andrzej Zdanowski,
  • Sławek Plichta.

f

Podwójne bilety będą do odebrania u organizatora koncertu bezpośrednio przed imprezą, za okazaniem dowodu tożsamości.

Życzymy udanej zabawy! Wszystkim uczestnikom zabawy dziękujemy za zainteresowanie.

REKLAMAabs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~xyz 1 15 dni temuocena: 20% 

    Boże, żebym tylko nie wygrał.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3841 sekundy