REKLAMAKleks2

(Fot. materiały prasowe.)

Wypożyczenie samochodu za granicą dla wielu osób jest wyjątkowo problematyczne. Chcemy wybrać najbardziej atrakcyjną cenowo propozycję i jednocześnie mieć pewność, że nie trafimy na oszustów lub awaryjny samochód. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę wypożyczając pojazd?

Niska cena nie zawsze jest lepsza 

Ceny jakie znajdziemy na różnych stronach internetowych przedsiębiorstw zajmujących się wynajmowaniem samochodów, często zmieniają się, gdy osobiście odwiedzamy punkt. Na kwotę, jaką zapłacimy za wynajem wpływa marka, czas wypożyczenia, a także samo miasto, region czy prestiż firmy. Wiele przedsiębiorstw wymaga także posiadania karty płatniczej, na której zablokują odpowiednią kwotę kaucji. Wyjątkowo niska cena powinna być dla nas również ostrzeżeniem. Może ona być powiązana z kiepskim stanem pojazdu lub ukrytymi kosztami, o których dowiemy się po zwróceniu auta. Warto zatem oprócz ceny zwracać uwagę na stan samochodów, ich wiek, a także opinie byłych klientów danej wypożyczalni. Firmą cieszącą się świetną opinią jest 007 London Escorts, która oferuje nie tylko sprawne, nowoczesne samochody, ale również dba o każdego klienta. 

Ubezpieczenie 

Samochody wypożyczane zazwyczaj objęte są podstawowym ubezpieczeniem, które zapewni pomoc w licznych, często występujących losowych zdarzeniach. W przypadku kolizji lub wypadku spowodowanego przez innego kierowcę wynajmujący zazwyczaj nie musi pokrywać kosztów naprawy. Jeśli jednak zdarzenie to miało miejsce z winy klienta lub też sprawca jest nieznany, a na miejsce zdarzenia nie została wezwana policja, za naprawę najczęściej odpowiada wypożyczający. W takich sytuacjach koszty zazwyczaj rozpatrywane są indywidualnie. Pamiętajmy, by dokładnie zapoznać się z regulaminem wypożyczalni, w którym koniecznie muszą się znaleźć informacje na temat losowych zdarzeń.  

Polityka paliwowa 

Wypożyczając samochód na krótki czas, zazwyczaj otrzymujemy pojazd z wypełnionym bakiem. Wiele firm wymaga, by auto zostało zwrócone po zatankowaniu. Inne przedsiębiorstwa pobierają kaucję za paliwo lub wymagają dopłaty za każdy brakujący litr. W zależności od polityki danej firmy lepiej zapoznać się z wymaganiami, jakie stawia wypożyczający, tak by niepotrzebnie nie przepłacać za niedopilnowanie ustaleń zawartych w regulaminie. 

Przed wypożyczeniem samochodu warto dokładnie zapoznać się z polityką, cenami, a także samymi pojazdami danej firmy. Pomocne mogą okazać się również opinie innych klientów, którzy korzystali z usług przedsiębiorstwa. Wybierajmy firmy rozpoznawalne, które zagwarantują nam satysfakcję z usług. 

Artykuł partnera.

abs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4785 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)