REKLAMADPK

(Fot. Archiwum własne.)

Rusza studniówkowy maraton, a wraz z nim- odliczanie do tegorocznych egzaminów dojrzałości. Maturzyści z iławskich szkół zatańczą tradycyjne polonezy podczas swoich balów, ale zgodnie z kilkuletnią tradycją nie zabraknie też plenerowego, "śnieżnego poloneza".

Będzie to już czwarta edycja wydarzenia, zainicjowanego przez Zespół Szkół im. Stefana Żeromskiego w Iławie. 

- Na Starym Mieście w Iławie, gdzie tradycyjnie odtańczony zostanie "śnieżny polonez", spodziewamy się około 100 par - mówi zastępca dyrektora ZSO w Iławie Stanisław Kożuchowski, dodając, że zaproszeni są maturzyści ze wszystkich iławskich szkół.

Taniec zwykle chętnie oglądają bliscy uczniów oraz mieszkańcy i ich wszystkich również serdecznie zapraszają dyrekcja, wychowawcy oraz tegoroczni maturzyści z "Żeromka". 

Czwartego "śnieżnego poloneza" obejrzymy w piątek, 18 stycznia na Starym Mieście w Iławie. Pierwsze dźwięki i kroki tuż po hejnale, czyli zaraz po godzinie 12:00.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.851 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)