REKLAMANotus_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2019, 16:16 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Uczniowskie podziękowania dla nauczycieli, skierowane do maturzystów życzenia udanej zabawy i wysokich wyników podczas matury, dostojny polonez - żadnego z tych akcentów nie zabrakło podczas części oficjalnej tegorocznej studniówki Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie. Bal zorganizowano w niedzielny wieczór w Jażdżówkach, w tutejszym Centrum Aktywnego Wypoczynku. Potem zaczęła się beztroska zabawa na parkiecie. Bale maturalne rozpoczynają odliczanie symbolicznych stu dni do matury, ale wczoraj uczniowie nie myśleli o zbliżających się egzaminach.

Studniówka iławskiego "Mechanika" miała odbyć się już w miniony piątek, jednak tego dnia rozpoczęła się żałoba narodowa, związana z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Dlatego organizatorzy balu maturalnego Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie, czyli uczniowie przystępujący w tym roku do egzaminu dojrzałości oraz ich rodzice, zdecydowali o przesunięciu studniówki na niedzielę. Ta decyzja o uszanowaniu żałoby miała poparcie ze strony dyrekcji szkoły.

Bal rozpoczął się od tradycyjnych akcentów. Uczniowie przekazali swoim nauczycielom podziękowania za trud włożony w wychowywanie i przekazywanie wiedzy, za wspólne przygotowania do zbliżających się egzaminów dojrzałości. Nie zabrakło też okolicznościowego przemówienia dyrektor szkoły Izabeli Klonowskiej, która życzyła uczniom udanej zabawy podczas studniówki i sukcesów w maju- podczas egzaminów. Maturzyści zatańczyli następnie dostojnego poloneza. Później ruszyli na parkiet- rozpoczęła się druga, mniej oficjalna część ich balu.

Studniówka "Mechanika"- uczniowie Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja bawili się na swoim balu maturalnym.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Studniówka 2019 Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie.

Ilość zdjęć 101

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAMozart2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Suszak 2 7 miesięcy temu

    Studniówka.. kiedy to było

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Iławiak :P 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

    w niedziele :D

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac2
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.6837 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)