Bank brodnica

(Fot. Info Iława.)

Założony w kwietniu 2018 roku Autoserwis GAP w Karasiu pod Iławą imponuje renomowanym, najwyższej klasy wyposażeniem i nowoczesnym, przestronnym warsztatem. Narzędzia do pracy są bez zarzutu, a korzysta z nich wykwalifikowana, doświadczona i życzliwa kadra. To wszystko gwarantuje, że zadowolony z wykonanej tutaj usługi będzie nawet najbardziej wymagający kierowca i miłośnik motoryzacji.

GAP kompleksowo naprawia i serwisuje auta osobowe i dostawcze wszystkich dostępnych na rynku marek. Zakres usług? "Od A do Z". Są tutaj świadczone usługi z zakresu mechaniki ogólnej, diagnostyki komputerowej, serwisu klimatyzacji, czy wulkanizacji. Serwis ogumienia obejmuje możliwość napompowania kół azotem, czy wyważanie kół z testem drogowym. Ponadto warsztat obsługuje i koduje czujniki ciśnienia kół i świadczy nowoczesną usługę z zakresu geometrii 3D. Do prawidłowego i precyzyjnego ustawienia geometrii kół jest tutaj stosowana maszyna laserowa. 

Warsztat specjalizuje się w czyszczeniu/regeneracji filtrów cząstek stałych DPF/FAP/GPF i wszelkiego rodzaju katalizatorów KAT/SCR w autach osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz maszynach rolniczych i budowlanych wszystkich marek. Stosowana tutaj innowacyjna technologia łączy oszczędność z szacunkiem dla środowiska.

- Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na nowy filtr, ani usuwać go z układu wydechowego. Lepiej oszczędzić pieniądze i zadbać środowisko, stosując naszą sprawdzoną i skuteczną metodę regeneracji - mówi współwłaściciel Autoserwisu GAP, Przemysław Neuman. -  Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologicznie maszynę, która doprowadza DPF/FAP i SCR do 99% sprawności. To metoda warta zaufania, sprawdza się od 8 lat we wszystkich modelach filtrów i katalizatorów - dodaje.

Właściciele zakładu mają też ogromne, ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie regeneracji turbosprężarek. 

Usługi są świadczone na fabrycznie nowym sprzęcie produkcji znanej i renomowanej włoskiej firmy Fasep. Jest to wyposażenie z najwyższej półki. W połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą daje to gwarancję skutecznego i sprawnego przeprowadzenia każdej naprawy. Na co dzień w serwisie GAP do dyspozycji klientów jest trzech mechaników, diagnosta i elektromechanik. Odwiedzając autoserwis w Karasiu, możemy skorzystać z dużego parkingu, a postępy dotyczące naprawy obejrzeć w przestronnej, nowej hali. Do dyspozycji jest też komfortowe biuro obsługi klienta i wygodna poczekalnia. Słowem: wszystko, co potrzebne, by klient był zadowolony!


AUTOSERWIS GAP ZAPRASZA!

Karaś 12D, 14-200 Iława.

Tel. 512 557 090.

E-mail: serwis@gap-polska.pl.

Odwiedź w Internecie: www.naprawadpf.eu

i na Facebooku: https://www.facebook.com/AutoserwisGAP/.

Czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-16:00.


Reklama.

Autoserwis GAP w Karasiu pod Iławą: kompleksowo, profesjonalnie, na sprzęcie z najwyższej półki.

Ilość zdjęć 17

REKLAMAMozart2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3326 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)