REKLAMAx-moto
REKLAMADPK

(Fot. materiały prasowe.)

Nowy semestr tuż-tuż! To już ostatni dzwonek, by ósmoklasiści i gimnazjaliści, których wkrótce czekają wymagające egzaminy, pełną parą ruszyli z nauką. Trzeba solidnie powtórzyć opanowany materiał, ale często też uzupełnić braki. Ta perspektywa wielu nastolatkom spędza sen z powiek. Niepotrzebnie. Rozwiązaniem jest MathRiders Advanced - specjalny program nauczania dla uczniów, który pomoże im uzyskać wysokie noty na egzaminie i dostać się do wymarzonej szkoły średniej. 

Już 4 lutego w szkołach w naszym województwie rozpocznie się drugi semestr. To już najwyższy czas, by rozpocząć przygotowania do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego. W tym roku do tych testów, decydujących o szansach na wybór szkoły średniej, przystąpią jednocześnie uczniowie kończący gimnazjum i uczniowie klasy 8. kończący edukację w szkole podstawowej. Nie ma co ukrywać- wysoki wynik to szansa na lepszą szkołę i lepszą edukacyjną przyszłość.

Jak pomóc dziecku dobrze się przygotować? Sprawdzona metoda nauczania, świetnie przygotowana kadra, a do tego partnerska, życzliwa i stymulująca samodzielne, kreatywne myślenie atmosfera - to niezawodny przepis na sukces, który w Iławie oferuje Studio Nauczania MathRiders, mieszczące się na ulicy Jana III Sobieskiego 20B. 

ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI LEPSZE NIŻ KOREPETYCJE!

MathRiders Advanced- tak nazywa się program nauczania opracowany specjalnie z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu gimnazjalnego. 

Jak wyglądają zajęcia?

  • Lekcja polega na stymulowaniu logicznego myślenia i przekazywaniu wiedzy w partnerskiej atmosferze, z wykorzystaniem atrakcyjnych narzędzi dydaktycznych.
  • Zajęcia składają się z ćwiczeń rozwijających i utrwalających, które są prowadzone zarówno w grupach, jak i indywidualnie. 
  • Część zajęć obejmuje utrwalanie materiału, dzięki czemu uczniowie doskonale rozumieją przerabiane zagadnienia i zapamiętują je na dłużej.

f

Dlaczego warto przygotowywać się do egzaminu z MathRiders?

  • Program zgodny z materiałem dla 8. klasy/3. klasy gimnazjum.
  • Zajęcia w przyjaznej atmosferze w małych grupach.
  • Certyfikowani nauczyciele.
  • Dodatkowe konsultacje online.

f

KURSY W IŁAWIE: CO, GDZIE, KIEDY

W Iławie na kursy przygotowujące nastolatków do egzaminów zapraszamy do Studia Nauczania MathRiders, na ulicy Jana III Sobieskiego 20B. 

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w wymiarze dwóch godzin lekcyjnych. Uczniowie klas 7. będą spotykać się w środy o 16:30, klas 8.- w soboty o 10:00, zaś gimnazjaliści- w soboty o 12:00. 

MATHRIDERS. Z MATEMATYKĄ ZA PAN BRAT

Studio MathRiders w Iławie proponuje też uczniom stałe zajęcia, dzięki którym mogą oni nie tylko opanować, ale też polubić i zaprzyjaźnić się z królową nauk. A pamiętajmy- matematyka i inne nauki ścisłe to szansa na dobry zawód i pewną przyszłość. Zajęcia są skierowane do dzieci i młodzieży, od 5 lat wzwyż. W niektórych grupach wiekowych są jeszcze wolne miejsca. Jedna lekcja prezentacyjna jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca. 

STUDIO NAUCZANIA MATHRIDERS

  • Iława, ul. Sobieskiego 20B.
  • Dowiedz się więcej/zapisz dziecko na kursy przygotowujące go egzaminów: tel. 506 813 361, ilawa@mathriders.com.
  • Odwiedź też MathRiders Iława na Facebooku: link.

f

Reklama.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

abs2
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABiesiada
REKLAMAick-gesi
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4973 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)