REKLAMAipb_nowa

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

W 2011 r. dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W ramach tegorocznych obchodów Fundacja "Tropem Wilczym" wraz z Fundacją "Wolne Dźwięki" planują zorganizować VI edycję biegu Tropem Wilczym dla 60 000 biegaczy z 240 miast, nie tylko z Polski. 

W Suszu w ramach projektu odbędzie się tradycyjny bieg na 1 963 metry (odwołanie do roku, w którym zginął ostatni Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) oraz na 5 km. Będzie to czwarta edycja, która odbędzie się w Suszu. Zaplanowano ją na niedzielę, 3 marca na godz. 11:00. 

Na ukończenie biegu na 1 963 m uczestnicy mają aż pół godziny, a na pokonanie mety po przebiegnięciu 5 km jedną godzinę. Po biegu na zawodników będzie czekał smaczny poczęstunek przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu.

Prawo startu w biegu na 1 963 m mają osoby, które do 3 marca 2019 r. ukończą 8 lat, na 5 km - 11 lat (start za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego).

Limit uczestników biegu ustalono na 220. 


Zapisy przyjmowane są tutaj
Zainteresowani znajdą regulamin imprezy pod tym linkiem


kj/red. kontakt@infoilawa.pl. 

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac2
REKLAMAPUP
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7612 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)