REKLAMANotus_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 stycznia 2019, 16:20 komentarzy 3
Mały Nikodem mógł już opuścić szpital i wrócić do domu w Iławie. Na zdjęciu jest ze swoim wujkiem, Pawłem Niewiadomskim, który założył na rzecz swojego siostrzeńca zbiórkę w Internecie.

Mały Nikodem mógł już opuścić szpital i wrócić do domu w Iławie. Na zdjęciu jest ze swoim wujkiem, Pawłem Niewiadomskim, który założył na rzecz swojego siostrzeńca zbiórkę w Internecie. (Fot. Archiwum prywatne.)

Wspaniały był odzew Czytelników portalu Info Iława na opublikowany 25 stycznia apel o wsparcie internetowej zbiórki pieniędzy, prowadzonej na rzecz małego Nikodema z Iławy. Chłopczyk, który w grudniu skończył zaledwie roczek, w połowie stycznia tego roku w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie przeszedł operację usunięcia guza mózgu.

Operacja przebiegła pomyślnie, a rokowania Nikodema są dobre. Jednak dziecko nie wróciło jeszcze do zdrowia całkowicie. Leczenie, a później kontrole i rehabilitacja będą trwały jeszcze bardzo długo. Tymczasem walka z chorobą już wyczerpała środki finansowe rodziny. Dlatego, gdy rodzice Nikodema jeszcze byli z nim w szpitalu w Warszawie, wujek chłopca, Paweł Niewiadomski z Iławy, założył na rzecz leczenia swojego siostrzeńca zbiórkę na portalu zrzutka.pl. Rehabilitacja maluszka, wyjazdy na konsultacje onkologiczne i inne związane z jego powrotem do pełni zdrowia koszty- to przeznaczenie zbieranych środków. Na koncie jest już prawie 9 tysięcy złotych! Za naszym pośrednictwem Paweł Niewiadomski chce przekazać wszystkim, którzy wsparli zbiórkę, serdecznie podziękowania na dobre i hojne serca. Dowiadujemy się też, że Nikodem mógł już wrócić ze szpitala w Warszawie do domu w Iławie. 

PAWEŁ NIEWIADOMSKI: DZIĘKUJEMY!

Nasza rodzina jest bardzo wdzięczna za wszelką przekazaną pomoc. 

Nasz dzielny bohater jest już w domu. Teraz przed nami długi okres leczenia, kontroli. W imieniu swoim i rodziców Nikodema chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom za okazanie tak wielkiego serca. Nie mam słów, żeby opisać wdzięczność za Waszą pomoc...

Dziękuję również za bardzo dużo wiadomości, które dostałem. To bardzo buduje człowieka. Przepraszam, że nie odpisałem wszystkim, ale czasami ciężko z czasem...

Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

Wujek Paweł


Rodzina Nikodema otrzymuje też wiele zapytań o to, czy zbiórka jest wciąż aktualna. Tak, nadal można przekazywać darowizny w dowolnej wysokości na rzecz leczenia i rehabilitacji Nikodema. Zbiórka trwa tutaj.

REKLAMAMozart2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Rys 3 6 miesięcy temuocena: 100% 

  A może tatuś małego za robotę by się wziol??? A nie kasę zbierają a na dupie w domu siedzi!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wujek dobra rada 2 6 miesięcy temuocena: 0% 

  Razem może zrobić wiele dobrego. Brawo wujek!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kierowca 1 6 miesięcy temuocena: 0% 

  Szacun wujek.. Młody jeszcze Ci podziękuję

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5032 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)