ipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 lutego 2019, 12:53 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Już ponad 80 osób potwierdziło chęć udziału w nowej imprezie biegowej na trasie Susz-Iława poprzez wpłacenie wpisowego- dowiadujemy się podczas piątkowego spotkania pomysłodawców i organizatorów biegu promowanego hasłem "Zasuwaj!". To dobry wynik biorąc pod uwagę, że od wydarzenia dzielą nas jeszcze dwa tygodnie, a limit uczestników jego inauguracyjnej edycji ustalono na 120. 

W sali konferencyjnej urzędu na ulicy Andersa spotkali się dzisiaj pomysłodawcy nowego biegu i przedstawiciele trzech samorządów, które zaangażowały się w jego współorganizację: miasta Iławy oraz gmin Susz i Iława. Wśród tych pierwszych trzeba wymienić biegacza Radosława Etmańskiego i Mariusza Wilka z zarządu Jezioraka Iława, a wśród drugich: Burmistrza Iławy Dawida Kopaczewskiego, Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego i jego zastępcę Andrzeja Bracha, a ponadto pracownika promocji Urzędu Gminy w Iławie Roberta Jankowskiego, Zastępcę Burmistrza Susza Zdzisława Zdzichowskiego oraz kierownictwo jednostek odpowiedzialnych za sport: Dyrektora ICSTiR Wojciecha Żmudzińskiego i jego zastępcę Krzysztofa Mądrego, a także Dyrektora CSiR w Suszu Jarosława Piechotkę.

Spotkanie miało roboczy, organizacyjny charakter. Trzeba wszystko dopiąć na ostatni guzik, bo wszystkim wymienionym zależy, by pierwsza edycja przełajowego, zimowego biegu na trasie 27 kilometrów była sukcesem. Ekstremalny bieg odbędzie się 17 lutego. Start jest w Suszu, meta zaś w Iławie.

Zdjęcia: Info Iława.

abs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ev 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

    chętnie bym pobiegał tylko gmina niech odśnieża chodniki (o ulicach nie wspomnę bo pługi jeżdżą z osprzętem w górze i nikt nic nie sypie ani nie zgarnia)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6676 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)