REKLAMADPK

(Fot. Info Iława.)

"Le Chene et le Roseau", czyli "Dąb i trzcina"- to tytuł pochodzącej z roku 1976 pracy autorstwa legendarnego Salvadora Dalego, którą można obecnie zobaczyć w Galerii Jeziorak w Iławie.

Pojawiła się w centrum handlowym w sercu miasta nad Małym Jeziorakiem wczoraj. Okazje, by podczas zakupów obcować z dziełem jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów XX wieku, będziemy mieć jeszcze przez cały kolejny tydzień. 

W ten sposób Galeria Jeziorak włączyła się w promocję zbliżającej się wystawy organizowanej pod hasłem "Mon petit Louvre". "Le Chene et le Roseau" to jedna z wielu oryginalnych prac słynnych twórców, które zostaną zaprezentowane w ramach "Mojego małego Luwru".

"Dąb i trzcinę" podziwiać można bezpłatnie, a przy okazji kupić bilet na wspomnianą wystawę i imprezy towarzyszące w postaci dwóch koncertów. 

Przypomnijmy: otwarcie ekspozycji, na którą złożą się prace m.in. takich twórców jak Pablo Picasso, Salvador Dali, czy Berthe Morisot, odbędzie się w Kinoteatrze "Pasja" o godzinie 18:00 w dniu 11 lutego. Tego samego dnia o godzinie 19:30 odbędzie się też koncert kwartetu Apostolisa Anthimosa, znanego m.in. z zespołu Silesian Blues Band (SBB).

Wystawę będzie można oglądać także 12 lutego, w godzinach 10-19. Tego dnia o godzinie 19:30 odbędzie się kolejny koncert. Tym razem wystąpi Janusz Niekrasz z zespołem Blues Power.  

Oryginalny Salvador Dali do obejrzenia w Galerii Jeziorak w Iławie. Przy okazji ekspozycji dzieła legendarnego artysty jest prowadzona sprzedaż biletów na "Mon petit Louvre".

Publikacja zlecona.

abs2
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4667 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)