REKLAMAx-moto
REKLAMAKlonowski

(Fot. Info Iława.)

Jest pięknie, barwnie i pachnąco. Urzeka estetyczne wnętrze, a wzrok przyciągają naturalne bogactwo kwiatów, zarówno ciętych, jak i doniczkowych, ręczna ceramika i pomysły na trafione upominki. W piątkowe popołudnie 1 lutego nowy rozdział w swojej historii otworzyła kwiaciarnia San Alberto, znajdująca się przy kościele p.w. św. brata Alberta w Iławie. Wypełnione atrakcjami pierwsze popołudnie przyciągnęło mnóstwo gości.

Wysłuchali informacji o zmianach, jakie przeszła kwiaciarnia, wzięli udział w wielu przygotowanych konkursach, korzystali z promocji i skosztowali okazałego okolicznościowego tortu. Wzniesiono też symboliczny toast za pomyślność kwiaciarni. Nowoczesne wnętrze było wypełnione po brzegi.

- Zmieniliśmy zarówno wystrój, jak i asortyment - mówił gościom właściciel kwiaciarni Andrzej Dzieniszewski. - Dzisiaj chcemy Państwu zaprezentować efekty tych prac i mamy nadzieję, że udało się nam Was trochę zaskoczyć!

Następnie przedsiębiorca oddał głos paniom Natalii i Marzenie- florystkom, które klienci spotkają tutaj na co dzień. Przybliżyły one najważniejsze informacje o ofercie, ale też podzieliły się swoją filozofią dotyczącą tego szczególnego zawodu.

- Pracuję w tej kwiaciarni już od około 10 lat - mówiła pani Natalia. - Ale to właściwie nie jest praca, lecz pasja. Dziękujemy za Wasze zaufanie, za to, że pozwalacie nam być częścią tak ważnych chwil w Waszym życiu, jak śluby, urodziny i wszelkie inne okazje. Zapewniamy, że w każdą naszą realizację wkładamy 100% siebie, całe nasze serca. Dziękujemy, że jesteście. Wracajcie do nas, bo jesteście naszą radością.

Florystka dodała, że w swojej wieloletniej historii kwiaciarnia była zmieniana kilkakrotnie, ale teraz mamy do czynienia z jej najbardziej spektakularną nową odsłoną. 

Zatem, poza uatrakcyjnionym, designerskim wizerunkiem, który możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach, co nowego w San Alberto?

- Wprowadziliśmy do oferty świetne świece. Teraz dostępne są u nas takie marki jak Yankee Candle i Wood Wick. Wielu z Państwa z pewnością już je zna, a jeśli jeszcze nie, to zachęcamy do wypróbowania - mówi pani Natalia. 

Jest też propozycja dla tych wszystkich, którzy mają problem ze znalezieniem miłego okolicznościowego upominku "dla Niej". Dziewczyna, żona, mama, czy przyjaciółka na pewno ucieszą się z naturalnego, pachnącego mydełka. W San Alberto dostępne są przeróżne kompozycje zapachowe i kolorystyczne. Wszystkie cieszą oko i wspaniale pachną.

Naturalne są też bukiety, które florystki San Alberto tworzą z kwiatów ciętych. Kwiaciarnia podkreśla, że ogranicza do minimum sztuczne dodatki, stawiając na piękno natury.

Znajdziemy tu też niepowtarzalną, ręcznie wypalaną ceramikę, pochodzącą z Kaszub i szeroki wybór kwiatów doniczkowych, które upiększą i wprowadzą przyjemną atmosferę do każdego domu i mieszkania.

Jedną ze specjalności San Alberto będzie tzw. las w butelce. To estetyczne kompozycje w szkle, szczególnie polecane osobom, którym brakuje czasu na podlewanie tradycyjnych kwiatów. W kwiaciarni chętni nauczą się ich samodzielnego wykonywania. Oferta praktycznych warsztatów będzie skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Śledźcie profil San Alberto na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami w tym zakresie.

Ponadto w San Alberto każdy może liczyć na indywidualną poradę i konsultację- taką pomocą chętnie służą wszystkim klientom doświadczone i życzliwe florystki. Dotyczy to także przyszłych nowożeńców, którzy mogą liczyć na to, że kwiaciarnia zrobi wszystko, co w jej mocy, by ślub i wesele były wspaniałym wspomnieniem. San Alberto zachęca narzeczonych do skorzystania z możliwości umówienia się na indywidualną konsultację. Przy kawie można tutaj spokojnie porozmawiać o oczekiwaniach i potrzebach. 

Nie brakuje też promocji. Teraz, z okazji ponownego otwarcia, w dniach 1-3 lutego klienci skorzystają z rabatu w wysokości 15% na cały asortyment. Zapraszamy do odwiedzin!


Kwiaciarnia San Alberto w Iławie
Przy kościele p.w. św. Brata Alberta.
Odwiedź osobiście: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18, w soboty od 9 do 17, a w niedziele od 9 do 15.
Odwiedź w internecie: https://www.facebook.com/KwiaciarniaSanAlberto/.
Tel. 89 645 56 24.


San Alberto w Iławie zaprasza! Kwiaciarnia otworzyła nowy rozdział w swojej historii.
Zdjęcia: Info Iława.

Mnóstwo gości i atrakcji podczas piątkowego otwarcia kwiaciarni San Alberto w Iławie.

Ilość zdjęć 55

Reklama.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

abs2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABiesiada
REKLAMAick-gesi
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4636 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)