wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 lutego 2019, 20:33 komentarzy 2

Gratulacje od najwierniejszych kibiców odbiera Marcin Prorok- najlepszy zawodnik dzisiejszego spotkania. (Fot. Info Iława.)

Niezwykle wyrównany i zacięty, zwłaszcza w końcówce, był mecz 15. kolejki II ligi szczypiorniaka, rozegrany w sobotę, 2 lutego w iławskiej hali. Do przerwy było 13-13, po dwóch połowach także remis 26-26. Dopiero w rzutach karnych, dzięki świetnej dyspozycji bramkarza iławian Marcina Proroka, który obronił aż czterokrotnie, spotkanie rozstrzygnęli na swoją korzyść gospodarze. 2-1, w takim stosunku w tej sytuacji trzy punkty podzieliły pomiędzy siebie zespoły.

Więcej o tym meczu pisaliśmy w poprzednim artykule. Tutaj zapraszamy do obejrzenia tego spotkania w obiektywie.

Jest zwycięstwo! Jeziorak Iława wygrywa w rzutach karnych.