ipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 lutego 2019, 10:53 komentarzy 2
Niedzielne zderzenie dwóch osobówek na DK 15 w Rożentalu tragiczne w skutkach.

Niedzielne zderzenie dwóch osobówek na DK 15 w Rożentalu tragiczne w skutkach. (Fot. KPP w Iławie.)

Nie żyje jedna z czterech osób, które zostały poszkodowane w wyniku poważnego wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 15 w gminie Lubawa w niedzielę, 3 lutego. 

O zderzeniu dwóch aut osobowych, fiata i toyoty, do którego doszło około godziny 18:00 w Rożentalu, niedaleko tutejszego zajazdu, już informowaliśmy na portalu. Początkowo wiadomo było, że w wyniku tego wypadku ranne zostały cztery osoby. Niestety, wkrótce potem jedna z tych osób wskutek odniesionych obrażeń zmarła. Ofiarą wypadku jest kobieta, pasażerka fiata. 

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń iławskich policjantów wynika, iż sprawcą był kierujący fiatem.

- 66-letni kierujący samochodem osobowym marki fiat nie dostosował prędkości do panujących na drodze trudnych warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do bocznego zderzenia z jadącym z naprzeciwka kierującym samochodem osobowym marki toyota. Był trzeźwy - informuje mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Tragiczne żniwo wczorajszego wypadku. Jedna z czterech osób, które zostały poszkodowane w wyniku zderzenia dwóch osobówek, nie żyje.

abs2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5154 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)