REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 lutego 2019, 12:10 komentarzy 1

(Fot. KPP w Iławie.)

Iławscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego z Olsztyna zatrzymali mieszkankę powiatu iławskiego. Kobieta posiadała 942 paczki papierosów oraz 9 kg suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy. Według szacunków mundurowych straty Skarbu Państwa mogły wynieść ponad 22 tysiące złotych.

Iławscy policjanci z wydziału kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego z Olsztyna ustalili, że mieszkanka powiatu iławskiego może posiadać znaczną ilość papierosów bez polskich znaków akcyzy oraz susz tytoniowy. W trakcie czynności okazało się, że 28-latka w swoim miejscu zamieszkania w różnych miejscach poukrywała paczki papierosów oraz susz tytoniowy, a wszystko wyszło na jaw po tym, jak czworonożny funkcjonariusz urzędu celno-skarbowego wskazał miejsce ukrycia nielegalnego towaru. 

Okazało się, że mieszkanka powiatu iławskiego miała w domu aż 942 paczki papierosów i 9 kg suszu tytoniowego. Straty Skarbu Państwa mogły przekroczyć 22 tysiące złotych.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAMozart2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~bekaztensystem 1 6 miesięcy temu

    A dzieci w Afryce nie mają czego palić. W ogóle co to za straty, 22 tysiące żeby ktoś przeżył w patologii prawdopodobnie skoro w takich ilościach chciała handlować

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6659 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)